KALENDARZ DESIGN ALIVE 2015

cieszyn | redakcja

10 grudnia 2014 | Design | Rzeczy | Wydarzenia |

Przedstawiamy limitowaną edycję kalendarza Design Alive na rok 2015 z najpiękniejszymi sesjami zdjęciowymi autorstwa Mariusza Gruszki, publikowanymi w magazynie „Design Alive”. Kalendarz dostępny jest tylko poprzez designalive.pl. Właśnie ruszyła sprzedaż, ilość egzemplarzy jest ograniczona.

Przez cały rok kreatywny team magazynu „Design Alive” przygotowuje autorskie sesje zdjęciowe publikowane w kolejnych wydaniach kwartalnika. Nie podążamy ślepo za modą, nie ulegamy „dizajnerskiej” histerii, pustej pozie ani przesadnej stylizacji. Staramy się, aby klimatyczne, artystyczne sesje wyrażały piękne idee w które wierzymy. Chcemy pokazywać Wam nasze szczere fascynacje dobrym projektowaniem, mądrą modą, ciekawymi, wysokiej jakości akcesoriami. Całkowicie subiektywnie wybieramy produkty, które wpadły nam w oko podczas naszych redakcyjnych podróży po Polsce i świecie. Wyczulamy się na młode talenty, prześwietlamy pracownie najlepszych projektantów i prototypownie ambitnych producentów. Propagujemy sztukę mądrego wyboru.

Specjalnie dla Was, drodzy czytelnicy, sympatycy i fani przygotowaliśmy ścienny kalendarz Design Alive na rok 2015, a w nim najpiękniejsze zdjęcia z sesji zdjęciowych jakie publikowaliśmy przez cały rok w magazynie. Na każdy miesiąc starannie wyselekcjonowany najlepszy design, moda i akcesoria w wysmakowanych artystycznie aranżacjach autorstwa Design Alive oraz studia Ultrabrand, przy współpracy z marką Kinnarps. Kalendarz dostępny jest tylko poprzez designalive.pl. Właśnie ruszyła sprzedaż, ilość egzemplarzy jest ograniczona.

Życzymy Wam, aby nadchodzący rok był dla Was rokiem pięknych idei!

Partnerzy wydania:
Kinnarps
Ultrabrand

Zobacz Kalendarz Design Alive 2015

Kalendarz Design Alive 2015 (format 33cm x 46cm) można zamówić wpłacając 60 zł na konto wydawcy przelewem bankowym i wysyłając potwierdzenie dokonania wpłaty na adres: prenumerata@designalive.pl
Prosimy pamiętać o wpisaniu w treści mejla dokładnego adresu, na który wydawca ma wysyłać kalendarz. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury VAT są proszone o dołączenie pełnych danych firmy wraz z adresem i numerem NIP. Faktura w formie PDF zostanie odesłana mejlem. Ilość egzemplarzy ograniczona.

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ NA KONTO WYDAWCY:
Presso sp. z o.o.
ul. Głęboka 34/4, 43-400 Cieszyn
Bank Millennium 59116022020000000153175837
W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ: Kalendarz Design Alive 2015, imię, nazwisko lub firma.

kalandarz design alive 2

kalandarz design alive 3

kalandarz design alive 4

kalandarz design alive 5

kalendarz design alive 6

kalendarz Design Alive 7

kalendarz Design Alive 8

kalendarz Design Alive 9

kalendarz Design Alive 10

kalendarz Design Alive 11

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: