Jesienny numer „Design Alive”. O marzeniach!

Bywają różne. Te do zrealizowania i te zupełnie utopijne. Idą z nami przez całe życie. Spełniają się lub nie, ale najważniejsze, że są. Ten numer jest o marzeniach. Tych spełnionych i tych niespełnionych. Bo ważne są wszystkie. Zapraszamy do lektury jesiennego wydania „Design Alive”!

Okładkę 37 numeru oddajemy Oli Mireckiej, która w dzieciństwie chciała być pierwszą kobietą papieżem (żeby dużo podróżować), w liceum – lekarką, potem – malarką, a dziś jako jedyna Polka projektuje klocki Lego i od 2020 roku jest jurorką transmitowanego na antenie TVN programu „Lego Masters”.

Magazyn kosztuje 15 zł. Dostępny jest w salonikach prasowych oraz w naszym sklepie z dostawą do domu, w prenumeracie lub w wersji cyfrowej

O swoich marzeniach opowiadają nam również: architektka wnętrz Sylwia Dudek, Magdalena Dąbrowska i Katarzyna Bukowska, projektantki świętującej w tym roku 40-lecie marki biżuteryjnej Yes, twórcy Rad Duet Juliusz Rusin i Maciej Jóźwicki oraz grafik i ilustrator Tomasz Opaliński. Przedstawiamy ponadto sylwetkę Karola Misztala, twórcy sukcesu yestersena oraz rozmawiamy z inwestorem platformy Mateuszem Juroszkiem.

W jesiennym wydaniu „Design Alive” podsumowujemy ponadto 15 lat pracy projektanta Pawła Jasiewicza. Zwiedzamy piękne wnętrza w m.in. Toskanii, Wielkiej Brytanii czy słynnym domu Pod Żaglem w Warszawie. Opisujemy marki, których właściciele konsekwentnie realizują swoje sny, oraz nagrodzonych twórców, których marzenia właśnie się ziściły. Ponadto ogromna dawka nowości ze świata designu oraz mody.

Design to same marzenia, a ten numer „Design Alive” to cała ich kolekcja. Zapraszamy do lektury!

numer „Design Alive”

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: