Intrygujący Vector

gdynia | jarda ruszczyc

25 czerwca 2014 | Design | Rzeczy |

Komfortowy, dobrze wpisujący się w przestrzeń, o intrygujących kształtach – fotel studia Melounge polubili już użytkownicy, także za granicą.

Konstrukcja Vectora sprawia, że dobrze „czuje się” w przestrzeniach współczesnych jak i bardziej klasycznych a nawet eklektycznych. Vector potrafi być bohaterem pierwszoplanowym, zwłaszcza w tych wnętrzach, dla których niezbędne są kontrastujące z otoczeniem przedmioty.

Fotel ma niebanalne kształty, i zaskakującą bryłę, w całości jest tapicerowany co sprawia, że można z niego korzystać na wiele sposobów. – Wysokość siedzenia dopasowana jest do współczesnego poziomu salonów, lekkie odchylenie konstrukcji do tyłu i zwiększona głębokość siedziska, gwarantuje wygodną i naturalną pozycję – przyznaje projektant Marcin Laskowski, założyciel studia.

Dodatkowym atutem jest tapicerowane oparcie, które swoim kształtem zapewnia maksymalny komfort użytkowania, wysokość dopasowana jest optymalnie będąc zarówno podparciem pod plecy i podłokietnikiem.Wszystko wspierane na nodze wykonanej ze sklejki brzozowej, lakierowanej, element w surowej stylistyce, ręcznie gięty i o ciekawym detalu – krawędź sklejki.

Vector bardzo spodobał się na międzynarodowych wydarzeniach – dziś podbija rynki w Danii oraz Niemczech.

Vector kosztuje 2690 zł.

Więcej: www.melounge.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Lampa jak ścianka akustyczna

Lampy ACU

Gdynia | 4 grudnia 2013

ACU powstały ze ścianki akiustycznej.