Interprint zaprezentuje trendy przyszłości podczas wystawy Design Post w Kolonii

Kolonia | Tekst promocyjny

9 maja 2019 | Wydarzenia |

Budynek dawnej poczty Köln-Deutz, to dla miłośników designu obowiązkowy punkt na mapie Kolonii. Przez cały rok można tu zobaczyć kolekcje międzynarodowych marek meblarskich. W dniach 21–24 maja swoją wystawę zaprezentuje również Interprint. Na ekspozycji zatytułowanej „NEXT” pokazane zostaną wybrane kolekcje dekorów oraz efekty nowych planów na przyszłość.

Innowacyjne właściwości materiałów, zarówno estetyczne, jak i techniczne, dają ogromne możliwości projektantom wnętrz. Dzięki nowoczesnym produktom mogą oni spełnić oczekiwania klientów i zaspokajać ich indywidualne potrzeby. Dlatego stały rozwój dekorów ma duży wpływ na przyszłość wnętrzarstwa. Wiodący na świecie producent papieru dekoracyjnego i foli finish, firma Interprint, zaprezentuje swoją wizję przyszłości w budynku Design Post w Kolonii. Wśród dekorów pokazane zostaną zarówno te będące wynikiem nowo podjętych i ekscytujących przedsięwzięć, jak i klasyki wzornictwa. Interprint zamierza także skorzystać z okazji zademonstrowania możliwości druku cyfrowego, przedstawiając kilka innowacji. Odwiedzający Design Post będą mogli zobaczyć je jako pierwsi.

Projektom dekorów przyszłości towarzyszyć będzie również prezentacja oferty kompleksowych usług firmy, m.in. zastosowania powierzchni melaminowych lub folii finish Xelio, które umożliwiają uzyskanie idealnej imitacji powierzchni naturalnych materiałów oraz zapewniają unikalne wrażenia dotykowe i estetyczne.

Stoisko wystawiennicze Interprint będzie umiejscowione w pobliżu terenu targów Koelnmesse. Idąc od strony wejścia wschodniego, wystarczy kilka minut, aby dotrzeć na wystawę „NEXT” w Design Post.

– Każdy, kto naprawdę interesuje się rozwojem branży wystroju wnętrz i chciałby się dowiedzieć, jakie kroki Interprint podejmie w tym kierunku, będzie pod wrażeniem ekspozycji „NEXT” – mówi Salvatore Figliuzzi, dyrektor ds. marketingu i designu. – Design Post to pozycja obowiązkowa dla wszystkich międzynarodowych specjalistów z branży meblarskiej i stolarskiej, a także dla architektów, projektantów, handlowców, jak i każdego, kto jest zainteresowany designem. W stylowym i spokojnym otoczeniu przedstawimy przyszłość dekorów, zapewniając przestrzeń do relaksującego dialogu, z dala od stresującej atmosfery targów.

Więcej na: www.interprint.com

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Artysta jest argumentem

Artysta jest argumentem

Bielsko-Biała | 13 września 2022

Wystawa poświęcona Andrzejowi Szewczykowi w Galerii Bielskiej BWA