IMM Cologne 2022. Inspiracja, innowacja i projektowanie wnętrz w najczystszej formie

Kolonia | Tekst promocyjny

15 listopada 2021 | Polecane | Wydarzenia |

Pomysły, inspiracje i innowacje z pierwszej ręki. W styczniu 2022 r. swoje drzwi otworzą targi IMM Cologne, pierwsze po pandemii tak duże wydarzenie na żywo w branży wyposażenia wnętrz. A jakie może być lepsze miejsce, aby w końcu znów móc zobaczyć najważniejsze marki i twórców na żywo, spotkać się ze społecznością i odkryć trendy przyszłości?

IMM Cologne 2022

IMM Cologne 2022. Time for Exchange

Motto Time for Exchange (ang. czas na wymianę) oznacza, że nadszedł wreszcie czas, aby spotkać się i wymienić na nowo doświadczeniami – a jednocześnie stworzyć coś nowego, co nadal będzie przypominać targi IMM Cologne. W efekcie powstał format, który łączy klasyczne targi z cyfrowymi pomysłami, tworząc tym samym unikalną koncepcję.

Głównym punktem targów pozostaje wydarzenie na żywo na początku roku. Zobaczyć nowe pomysły, doświadczyć innowacji na miejscu i spotkać na żywo dawnych znajomych oraz poznać nowych ludzi – nic nie zastąpi tego również w przyszłości. Kolonia jest do tego idealnym miejscem również w 2022 roku: spodziewanych jest 600 wystawców, z czego 74% z zagranicy.

Oczywiście na tym międzynarodowym spotkaniu branżowym prezentowane są nie tylko aktualne innowacje i najnowsze pomysły ze świata wyposażenia wnętrz. Marki i projektanci przedstawiają w Kolonii swoją wizję jutra i wspólnie z odwiedzającymi wyznaczają kierunek najważniejszych trendów w wyposażeniu wnętrz na najbliższe miesiące.

IMM Cologne 2022

IMM Cologne 2022. Dużo więcej niż tylko targi

Drugie, nowe oblicze targów nosi nazwę IMM Cologne 365. Połączenie sieci biznesowej ambista z platformą merytoryczną the magazine by IMM Cologne oferuje środowisku architektów wnętrz całoroczny dostęp do zagadnień biznesowych, networking i inspirację daleko wykraczającą poza ofertę na targach.

Targi IMM Cologne w Kolonii
17 – 23 stycznia 2022 r.

Wszystkie informacje i bilety na targi są dostępne na stronie imm-cologne.de.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: