HUSH zaprasza na dyskusję o polskiej modzie

Pierwsza edycja Fashion Talks x HUSH Warsaw, wydarzenia skupiającego specjalistów branży mody, odbędzie się już 7 i 8 maja na Zamku Królewskim w Warszawie. Impreza towarzysząca popularnym targom HUSH Warsaw, otworzy letni sezon w polskiej modzie autorskiej.

Fashion Talks x HUSH Warsaw to dwudniowe forum specjalistów branży mody. Tematem pierwszej edycji wydarzenia jest „Hello Spring”, czyli metaforyczna wiosna – nowy rozdział w życiu polskich marek mody. W 48 godzin, podczas 4 paneli dyskusyjnych i 10 wykładów, przedstawiona zostanie istotna w prowadzeniu firmy i marki wiedza z pogranicza mody i biznesu.

Wystąpienia uznanych praktyków z branży dotyczyć będą m.in.: finansowania biznesu mody w Polsce, PR-u i marketingu czy wykorzystania trendów w budowaniu wizerunku marki. Eksperckie prelekcje uzupełnią studia przypadku młodych marek, które rozwijają się w dynamicznym tempie, dzięki umiejętnemu łączeniu mody z biznesem.

– Połączenie mody i biznesu od początku leży w DNA HUSH Warsaw. Dlatego sezon wiosna-lato 2016 otwieramy nie tylko premierami autorskich kolekcji, ale i dyskusją o polskiej modzie. Angażując się w merytorycznie chcemy udowodnić, że moda staje się ważną częścią polskiej gospodarki – komentują Anna Pięta i Magda Korcz, założycielki HUSH Warsaw, które po raz pierwszy zdecydowały się uzupełnić targi mody o dwudniową platformę edukacyjną.

– Fashion Talks x HUSH Warsaw to unikatowa okazja do nawiązania kontaktów z kreatywnymi liderami polskiej branży mody. Rozpoczynając dyskusję na temat profesjonalizacji sektora mody autorskiej w Polsce, tworzymy przestrzeń do wartościowych dyskusji i polemik na temat jego przyszłości – dodaje Olka Kaźmierczak, pomysłodawczyni cyklu spotkań Fashion Talks.

Ważnym punktem Fashion Talks x HUSH Warsaw będą mistrzowskie panele dyskusyjne z udziałem polskiej klasy kreatywnej. Gośćmi wydarzenia, które odbędzie się już 7 i 8 maja na Zamku Królewskim w Warszawie będą m.in.: projektantka Ania Kuczyńska, redaktor naczelna serwisu VUMag.pl Grażyna Olbrych, ilustratorka Olka Osadzińska czy dyrektor Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw Ania Terej.

Dwudniowe spotkania z praktykami branży mody podzielono na dwie sekcje tematyczne: Biznes i Wizerunek, oraz na kategorie: „Jak to jest zrobione?”, „Hello Spring!”, „Master Talks”, „Fashion Talks”.

Więcej na: www.fashionprtalks.pl, www.hushwarsaw.com

Fashion Talks x HUSH Warsaw

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Przygotujcie się na HUSH Warsaw Winter Boogie

Jedenasty HUSH

Warszawa | 24 listopada 2017

HUSH Warsaw Winter Boogie 2-3 grudnia na PGE Stadionie Narodowym.

PODSŁUCHANE. Odbicie czasu

Odbicie czasu

Warszawa | 17 listopada 2017

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.

Podsłuchane. Moda jest komunikatem

Komunikat

Warszawa | 18 sierpnia 2017

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.

PODSŁUCHANE. Świadome wybory

Świadome wybory

Warszawa | 12 kwietnia 2017

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.

Podsłuchane. Kreacja a stagnacja

Kreacja a stagnacja

Warszawa | 4 grudnia 2016

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.