Hill Park Apartments. Jedyne takie apartamenty w Warszawie

WARSZAWA | PROMOCJA

1 kwietnia 2014 | Miejsca | Styl życia |

Miejscem, w którym złapiesz oddech, naładujesz baterie zawsze pozostanie Twój dom. Twój inteligentny dom, wykorzystujący nowoczesne technologie, z indywidualną obsługą concierge, a to wszystko w otoczeniu zielonych parków.

Tętniąca życiem stolica nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie, wciąż przyśpiesza. Aby dotrzymać jej kroku my też musimy żyć szybciej, sprostać wszystkim wymaganiom, poświęcić się codziennym aktywnościom. Z trudem znajdujemy czas dla siebie, na odpoczynek, czy chociażby zrobienie zakupów do domu. Sprawy codzienne zajmują nas w zupełności, ale czy na pewno tak musi być?

Twoja odmieniona codzienność
Codzienne załatwiamy mnóstwo spraw, tych związanych z pracą ale i życiem prywatnym. Na szczęście istnieją rozwiązania, które ułatwiają ich organizację, przy tym oszczędzają nasz czas. O wsparcie w codziennych obowiązkach nie muszą się martwić mieszkańcy osiedla apartamentów Hill Park Apartments, którzy mogą liczyć na pomoc prywatnego concierge w kwestiach prywatnych, oszczędzając przy tym czas. Zrobienie zakupów, odebranie ubrań z pralni, czy wymiana zużytych filtrów wodnych już nigdy nie zajmie im popołudnia.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BCzMni_ZWgY">http://www.youtube.com/watch?v=BCzMni_ZWgY</a>

Jeszcze większym udogodnieniem jest system inteligentnego domu z możliwością sterowania za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki niej mieszkańcy Hill Park Apartments mogą zdalnie kontrolować to, co dzieje się w ich domu. System umożliwia na przykład sterowanie ogrzewaniem, alarmem, roletami, oświetleniem, klimatyzacją, czy urządzeniami RTV i AGD w domu.

Zapewnij sobie komfort każdego dnia
Hill Park Apartments to wyjątkowy projekt luksusowych apartamentów o powierzchniach od 150 do 230 m kw. Każdy lokal ma do dyspozycji sąsiadujące ogródki, zaś te, położone wyżej – własne, rozłożyste tarasy. Budynki wykonano z najwyższej jakości materiałów wykańczając je elegancką drewniano-kamienną elewacją łączoną ze szkłem. Na podwyższony standard inwestycji składają się także panoramiczne drewniane okna, nowoczesne przeszklone windy, artystyczne oświetlenie w częściach wspólnych i na dziedzińcu, jak i klasyczna elegancja: marmurowe klatki schodowe, wykładzina dywanowa w korytarzach, czy eleganckie wysokiej klasy drzwi wejściowe do lokali obudowane panelem fornirowanym w kolorze stolarki drzwiowej.

Dbając o komfort wymagających mieszkańców, wyraźnie wydzielono część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie wyposażone są we własne garderoby oraz łazienki.

Poczuj się naprawdę bezpiecznie
Dzięki kontroli dostępu i monitoringowi osiedla osiągnęliśmy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Możliwość integracji z systemem audio-video daje mieszkańcom pełną swobodę kształtowania własnej przestrzeni życiowej. Teren inwestycji jest zamknięty, strzeżony i monitorowany 24/h, z całodobową recepcją, a wszystkie lokale posiadają tzw. „przycisk bezpieczeństwa” z bezpośrednim połączeniem z ochroną.

Odetchnij pełną piersią
Projekt zlokalizowano w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także: Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska, ekskluzywne pola golfowe, zbiorniki wodne i niezliczone ścieżki do joggingu. Jest to miejsce idealne zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Apartamenty można oglądać w godzinach  pracy biura sprzedaży: ul. Pasymska 7, Bielany, Warszawa. Czynne: pon.-pt. 9.00-19.00. Inne terminy możliwe są po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: 22 536 50 95.

Więcej: www.marvipol.pl

Powiązane artykuły: