Glacial Platinum od ernestrust. Meble kuchenne, które działają na zmysły

Pludry | Tekst promocyjny

3 grudnia 2020 | Design |

Kuchnia, urzekająca połączeniem zmysłowości i intelektu. Granitowy blat wyspy mimo swych rozmiarów wydaje się lekki. To za sprawą jego wewnętrznej struktury łączącej w sobie krystaliczne formy. Tworzą one feerię barw niczym kalejdoskop. Przedstawiają różnorodność układów odcieni bieli, szarości i kolorów ziemi, gdzieniegdzie mieniąc się w rozproszonym światle. Blat wznosi się niczym mensa na czworobocznych filarach zdobnych w kanelury.

Ten monumentalny styl widoczny jest również w przyściennej zabudowie. Jej nadkuchenny panel pokryty stalowym płaszczem za pomocą systemu Touch and Silence uchyla się w górę ukazując okap ujęty po bokach szklanymi półkami. Chłodną kolorystykę platynowej szarości lakieru przełamuje ciepła barwa naturalnego forniru Old Wood. Równie zmysłowa w dotyku jest naturalna skóra Tundra Chocolate, którą wyściełano drewniany blat barowy wkomponowany w wyspę kuchenną. Wrażliwość na detal jest również dostrzegalna w ażurowych przepierzeniach wyspy. W romboidalnym pikowaniu tapicerki hokerów, metalowych listwach wentylacyjnych, a w sposób szczególny w jakże subtelnym ryflowaniu uchwytów przy szufladach, które korespondują z niemal rzeźbiarskim projektem baterii Inciso.

Kuchnia Glacial Platinum od ernestrust łączy w sobie znane od wieków motywy architektoniczne wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak choćby system Handy Station – podręczny ociekacz na przybory kuchenne.

To wszystko sprawia, że przebywanie w tej kuchni jest fascynującą przygodą każdego dnia.

ernestrust (wcześniej znany jako Meble RUST) to polska marka, założona przez Ernesta Rusta w 1968 roku. W jej ofercie możemy znaleźć projekty mebli kuchennych oraz do garderoby. Projektanci marki tworzą rozwiązania jakościowe – najlepsze materiały, unikatowe wzornictwo oraz funkcjonalność. Ernestrust posiada silną pozycję na rodzimym rynku w Polsce i jest wyraźnie obecny na wielu rynkach światowych. Sukcesem marki jest doskonałe zrozumienie potrzeb Klientów oraz stałe obserwowanie, analizowanie oraz kreowanie światowych trendów wnętrzarskich.

Więcej na: www.rust.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Blaty kuchenne z tworzyw nowej generacji. Trendy na 2019

Prostota i wygoda

Warszawa | 31 stycznia 2019

Blaty kuchenne z tworzyw nowej generacji. Trendy na 2019.