„Design Alive” już po raz szósty wypuszcza z okazji ŁDF specjalne wydanie magazynu

ŁÓdź | REDAKCJA

1 października 2017 | Design | Magazyn | Wydarzenia |

Redakcja „Design Alive” już po raz szósty wypuszcza z okazji Łódź Design Festivalu specjalne wydanie magazynu. Będzie je można otrzymać bezpłatnie w dniach 4-8 października w głównym centrum festiwalowym ŁDF oraz w Domu Idei – centrum festiwalowym „Design Alive” przy ul. Tymienieckiego 24, gdzie na co dzień rezyduje Muzeum Książki Artystycznej.

– Od sześciu lat jesteśmy z Łódź Design Festivalu. Przez okrągły rok piszemy w magazynie i na portalu o tych, których oglądacie potem na polskim święcie projektowym. Pokazujemy ich produkty, przestrzenie, wystawy i sylwetki. Od 2011 roku szykujemy też specjalne wydanie „DA” poświęcone festiwalowi i Łodzi. I tym razem oddaję wraz całym zespołem redakcyjnym numer, gdzie ze szczególną uwagą dobraliśmy dla Was tematy na październikowy tydzień poświęcony „Odnowie” – mówi Ewa Trzcionka, redaktor naczelna „Design Alive”.

DA23LDF_okladka

– Ten rok jest dla nas jednak wyjątkowy, bo chcemy Was zaprosić do nas, do Domu Idei, który jako towarzyszące festiwalowi wydarzenie zagnieździliśmy w wyjątkowym miejscu – Muzeum Książki Artystycznej, które mieści się na tej samej ulicy, co centrum festiwalowych zdarzeń, na ul. Tymienieckiego 24 w budynku, który niegdyś wybudował przy swej fabryce niezwykły dla kultury człowiek Henryk Grohman – dodaje Ewa Trzcionka. – Do Domu Idei zapraszamy na dłużej niż chwilę, by rozgościć się w Salonie Eklektycznym, umówić ze znajomymi na kawę lub wino, zagłębić się w wystawy, spotkać twórców, obejrzeć film, zajrzeć do Muzeum Książki Artystycznej a nawet mistrzowskiej zecerni, gdzie szykujemy warsztaty typograficzne. Otwieramy drzwi szeroko. Zajrzyj. Zapraszamy.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj

podglad

Powiązane artykuły:

Pobierz za darmo wydanie cyfrowe wiosennego Design Alive pod hasłem „Miłość”! Udostępniamy też archiwalne numery w wersji cyfrowej – #zostańwdomu

Miłość

Warszawa | 18 marca 2020

Magazyn Design Alive nr 32 dostępny za darmo!

Warsaw Home 2019. Siła kreacji i dobrej współpracy

Warsaw Home 2019

Warszawa | 10 października 2019

Siła kreacji i dobrej współpracy zachwyca!