DA 31 już z nami!

Kolejny numer naszego magazynu już w sprzedaży, a w nim urodzinowa feta! Przygotujcie się na energetyczne podsumowanie naszej przygody ze światem dobrego projektowania. 10 lat celebracji designu w otoczeniu wspaniałych kreatywnych ludzi. 10 lat z Wami!

Aż trudno uwierzyć, że przez minioną dekadę tak bardzo się zmieniliśmy. I mówię nie tylko o nas jako o magazynie – źródle wiedzy i inspiracji dla naszych Czytelników, ale przede wszystkim o nas jako Polakach. Przez ostatnie 10 lat uczyliśmy się żyć i mieszkać tak, jak chcemy.

Kiedy, jako zapaleni pasjonaci, rozpoczynaliśmy naszą przygodę z pokazywaniem Wam świata designu, większość materiałów szukaliśmy za granicą, gdzie do woli mogliśmy wybierać spośród zapierających dech w piersiach projektów wnętrz, mebli, czy akcesoriów. Tam też szukaliśmy trendów, wiedzy i doświadczenia, wywiady przeprowadzaliśmy więc z światowymi gwiazdami designu. Dziś jest zupełnie inaczej.

Oczywiście świat również nas nieustannie ciekawi i pociąga, jednak to tu w Polsce powstają wspaniałe przedmioty i miejsca, które nie tylko są piękne, ale też w jakiś ciekawy sposób nam bliskie – nowe produkty, wnętrza mieszkań, czy restauracji są każdego roku coraz piękniejsze, dojrzalsze i pełne indywidualizmu, natomiast rozmowy w ludźmi – projektantami, przedsiębiorcami, animatorami – którzy sprawiają, że nasz kraj staje się coraz piękniejszy, to relacje pełne pasji, uporu i wiary w to, że mamy ogromny potencjał i coraz piękniej z niego korzystamy.

Dziękujemy Wam za to!

Redaktor naczelna
Ewa Trzcionka

Magazyn można kupić w salonikach prasowych. Dostępny jest też w naszym sklepie, bezpośrednio z dostawą do domu: tutaj

DA31_designalive - 1

DA31_designalive - 2

DA31_designalive - 3

DA31_designalive - 11

DA31_designalive - 12

DA31_designalive - 13

DA31_designalive - 14

DA31_designalive - 15

DA31_designalive - 16

DA31_designalive - 17

DA31_designalive - 18

DA31_designalive - 19

DA31_designalive - 4DA31_designalive - 6 DA 31 DA31_designalive - 7 DA 31 DA31_designalive - 9 DA 31 DA31_designalive - 10 DA 31

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

W duecie siła!

W duecie siła!

Warszawa | 20 grudnia 2022

Nowy „DA” jest o relacjach zawodowo-prywatnych. Temat przewodni: Duety!