Centrum z myślą o projektantach

Lider w produkcji materiałów drewnopochodnych oraz komponentów dedykowanych branży wnętrzarskiej, meblarskiej i budowlanej powołał do życia Kronospan Design Center. W sercu Warszawy, w budynku Cosmopolitan, powstała wielofunkcyjna przestrzeń, wypełniona nowościami produktowymi Kronospan i inspiracjami zarówno dla projektantów wnętrz oraz stolarzy, jak i dla klientów indywidualnych. Za aranżację wnętrz odpowiedzialna była warszawska pracownia JMW Architekci.

Otwarcie Kronospan Design Center Warsaw odbyło się 12 kwietnia i zgromadziło liczne grono przedstawicieli mediów, blogerów i liderów opinii. Po raz pierwszy w takiej skali i formie mogli oni zapoznać się z szeroką gamą ponad 300 propozycji produktowych Kronospan, w tym rozwiązań podłogowych, płyt meblowych, blatów kuchennych czy laminatów HPL. – Nadszedł czas, aby zaprezentować także w Warszawie możliwości i potencjał naszej firmy. Do tej pory korzystaliśmy przede wszystkim z Design Center w Szczecinku – teraz również w stolicy będziemy dysponować odpowiednimi warunkami do zapoznawania profesjonalistów i klientów indywidualnych z portfolio naszych produktów. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko będzie miejscem ich ekspozycji, ale też da możliwości pracy twórczej z setkami wzorów, kolorów, faktur i rodzajów wykończeń. Wierzymy, że wizyta w Kronospan Design Center Warsaw będzie dla naszych gości bardzo inspirującym i pobudzającym wyobraźnię doświadczeniem – mówi dyrektor sprzedaży Kronospan Polska Dagmara Mach.

Kronospan Design Center Warsaw powstało na powierzchni 300 m kw. przede wszystkim z myślą o architektach, projektantach wnętrz i stolarzach.

Więcej na: www.kronospan.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Ekskluzywna podróż po kamieniołomach

Piękno kamienia

Warszawa | 25 maja 2018

Firma Interstone otworzyła w Warszawie pierwszy showroom kamienia naturalnego.