Buum! Wnętrzarskie dzieła sztuki

Połączenie nowoczesnego designu z kunsztem ręcznego rzemiosła, sprawiają, że obok młodej marki meblowej Buum trudno przejść obojętnie.

– Idea marki zrodziła się po skończonym projekcie wnętrzarskim, w którego efekcie powstało wiele pięknych, funkcjonalnych mebli a my zapragnęłyśmy się tym podzielić. Projektujemy i wytwarzamy meble, którymi same chciałybyśmy się otaczać – mówią założycielki marki Buum, Katarzyna Ostańska oraz Sylwia Remplewicz.

– Staramy się każdy pomysł przekuć w realny produkt, nadać mu kształt, masę i co najważniejsze, duszę.

Meble Buum powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki pracy znakomitych fachowców, z dbałością o każdy detal. Jednym z największych sukcesów marki jest kolekcja wyjątkowych, wielkogabarytowych dekoracji ściennych Buum, które spełniają różnorodne funkcje. Pierwotna funkcja komfortowego zagłowia przeplata się z niecodzienną dekoracją ścienną zdobiącą każde pomieszczenie. Do ich stworzenia wykorzystano właściwości gobelinów oraz welurów. Powstała w ten sposób forma, w połączeniu ze światłem i odpowiednią kolorystyką, staje się niezwykłym dziełem sztuki.

W ofercie marki ważną rolę ogrywa również drewno. Zaoblone formy i oryginalny kształt Okerów zachwycają elegancją i naturalnym pięknem. Widoczne usłojenie drewnianych stolików w modnej kolorystyce z pewnością zadowolą każdego wielbiciela minimalizmu i naturalnej harmonii.

Więcej na: www.buum.io

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: