Akademia Defabryka. Praktycy dla Praktyków. Trzecia edycja

Warszawa |

13 października 2019 | Miejsca | Wydarzenia

Duża dawka wiedzy, specjaliści i jak zawsze piękne miejsce. Kolejna edycja Akademii Defabryka przed nami. Tym razem 17 października architekci i projektanci rozmawiać będą między innymi o tematyce oszczędności

Warszawska Akademia Defabryka zaprasza na kolejną odsłonę swojej Akademii. Podczas spotkania dowiemy się, jak realizować strategie promocji w sieci (Adequate), obalimy mity inteligentnego domu i odwiedzimy jedyny w Europie apartament pokazowy ABB Living Space Experience. Dowiemy się również, jak przygotować nieruchomość do szybkiej i zyskownej sprzedaży (Educoncept & Home for Me).

Akademia Defabryka to inicjatywa non profit, która powstała dzięki zaangażowaniu Defabryki, Instytutu Edukacji i Kreatywności Educoncept oraz zaproszonych ekspertów. Jej celem jest stworzenie cyklu nieodpłatnych spotkań, w tym szkoleń i warsztatów dedykowanych architektom i projektantom wnętrz. Wszystkie spotkania odbywają się na warszawskim Żoliborzu w Defabryce, przy ul. Duchnickiej 3.

Zapisy oraz szczegółowy programu kolejnej edycji znajdziecie tutaj. Wstęp na wykłady jest bezpłatny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Jedynym warunkiem akceptacji zgłoszenia jest praca w zawodzie architekta lub projektanta wnętrz.

Kiedy? Czwartek, 17 października

Gdzie? Showroom Philips oraz ABB Living Space Experience

Defabryka, Warszawa, ul. Duchnicka 3

Defabryka_Akademia_DesignAlive - 3

Defabryka_Akademia_DesignAlive - 5

Defabryka_Akademia_DesignAlive - 6

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: