2 x DesignAlive. Spotkajmy się na Warsaw Home

Warszawa |

24 września 2019 | Design | Wydarzenia |

Premiery, konferencje, najlepsi projektanci, a wśród nich magazyn DA i nasze dwa wielkie wydarzenia. Zapraszamy na Warsaw Home i podwójne spotkanie z DesignAlive – Dom Idei oraz 10. urodziny magazynu DA

Warsaw Home w ciągu trzech lat stało się ważnym miejscem spotkań dla branży oraz klientów indywidualnych. 3 października rusza kolejna odsłona warszawskich targów, a my pokażemy się tam podwójnie. Zapraszamy serdecznie na kolejną już odsłonę naszej wystawy Dom Idei oraz na wspólne świętowanie 10. urodzin magazynu DA.

Dom Kosmiczny

Dom Idei to projekt realizowany przez nasz magazyn od 2017 roku, a na największych polskich targach wnętrzarskich gościć będzie już po raz drugi. Kolejny raz, w otoczeniu produktów polskich producentów, chcemy stworzyć miejsce spotkań entuzjastów i twórców designu, w którym kreatywne pomysły i ważne idee będą miały szanse ruszyć dalej w świat. Kolejny też raz nasza wystawa to polscy projektanci i polskie marki z branży wyposażenia wnętrz – w tym roku za aranżację odpowiada Kosmos Project, czyli duet Ewa Bochen/Maciej Jelski znany z tego, że często sięga po prowokacyjne zestawienia, komponując tajemniczy świat z pogranicza sztuki, designu i grafiki.

Lokalizacja
hala F stoisko 3.2/4.1, Warsaw Home

Projekt stoiska
Kosmos Project

Partnerzy
Marbet Style, Barlinek, Anwis, Davis, MDF3D, Agnella, Chors, Bujnie, Wozownia

Print

10 lat DesigAlive z projektowaniem

Warsaw Home to również miejsce naszej redakcyjnej celebracji. Z okazji 10. urodzin magazynu zapraszamy was na wystawę, będącą podsumowaniem przygody ze światem dobrego projektowania. Sięgamy do naszych archiwów, uruchamiamy wspomnienia i wyruszamy w podróż w czasie.

Znajdziecie tutaj trochę prehistorii polskiego i światowego designu, garść zabawnych wspomnień i kilka całkiem poważnych rekwizytów z życia naszej Redakcji. Opowiemy o tym, jak znaleźliśmy się w polskim świecie kreatywnym, jak z miłości do dobrego wzornictwa, pięknych rzeczy i cennych idei stworzyliśmy całkowicie autorski, polski magazyn o projektowaniu, architekturze i wnętrzach – jak przez dekadę rozwijał się nasz pomysł i do jakich wspaniałych ludzi, miejsc i wyzwań nas zaprowadził. Świętujcie z nami!

Lokalizacja
hala F stoisko 3.1 Warsaw Home

Projekt wystawy
Kosmos Project

Partnerzy wystawy
Kinnarps Kosmos Project MDF 3D Chors

10lat_DA_designalive

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: