WYBIERACIE SIĘ DO MEDIOLANU NA ISALONI? PROSIMY O KONTAKT

RED

MEDIOLAN 27.2.2013

DESIGN STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Producenci, projektanci, studia i grupy projektowe, instytucje i dystrybutorzy - jeśli wybieracie się w tym roku do Mediolanu na Salone Internazionale del Mobile i będziecie pokazywać swoje produkty i usługi - dajcie nam znać, ponieważ przygotowujemy specjalny targowy przewodnik. Pierwsze takie wydawnictwo stworzyliśmy w ubiegłym roku.

Podobnie jak w zeszłym roku publikację tworzymy wraz z Fundacją Creative Project zajmującą się m.in. promocją polskiego designu za granicą, organizującą entuzjastycznie przyjmowane ekspozycje polskiego młodego wzornictwa. W przewodniku chcemy zaprezentować wszystkie polskie produkty oraz usługi i ich twórców, którzy będą obecni na kolejnej edycji najważniejszych targów designu na świecie. Publikacja powstaje z myślą o osobach odwiedzających targi, w tym m.in. dziennikarzach międzynarodowych mediów oraz wpływowych osobistościach ze świata designu.

Przewodnik ma nie tylko pokazać wszelkie inicjatywy obecne w polskim wzornictwie, ale również dużą różnorodność. Od kilku lat polscy twórcy oraz ich obiekty są obecni niemal we wszystkich zonach mediolańskich targów.

W przewodniku znajdzie się także miejsce dla przedsięwzięć związanych z designem, centrów wzornictwa, targów, festiwali i innych wydarzeń. Słowem, na łamach pojawi się wszystko to, co dzieje się niemal codziennie w polskim wzornictwie.

Przygotowana przez nas w zeszłym roku publikacja pod nazwą "Designlink.pl - przewodnik po polskim designie" była spójną prezentacją polskiego dorobku, zawierającą informacje na temat polskiej historii, polityki i kultury.

Czekamy na informacje od Was. Piszcie na adres: redakcja@designalive.pl

Targi iSaloni odbędą się już po raz 52. w dniach 9-14 kwietnia.

Więcej: www.cosmit.it, www.creativeprojectfoundation.com


"Designlink.pl - przewodnik po polskim designie" wydaliśmy w ub. roku wraz z Fundacją Creative Project. fot. Jan Lutyk

W drugiej edycji przewodnika chcemy zaprezentować wszystkie polskie produkty oraz usługi i ich twórców, którzy będą obecni na kolejnej edycji najważniejszych targów designu na świecie. fot. Jan Lutyk