Uproszczony detal

Spitsbergen cechuje się górzystym krajobrazem o surowym polarnym klimacie, gdzie znaczne obszary są pokryte lodowcami. To właśnie ten krajobraz zainspirował architekta wnętrz, Jacka Tryca, do stworzenia projektu apartamentu, który doskonale oddaje ascetyczny charakter wyspy

W projekcie mieszkania położonego na warszawskich Szczęśliwicach rzuca się w oczy niezwykła spójność aranżacji, która tworzy harmonijną, uporządkowaną przestrzeń z widoczną inspiracją arktycznymi lodowcami. Wszystkie elementy wnętrza ściśle ze sobą współgrają. Uproszczony detal doskonale podkreśla minimalizm apartamentu.

Duża część elementów wykończeniowych, takich jak okładziny ścian i podłóg, większość mebli, część oświetlenia została wyprodukowana w Polsce.

Charakterystyczne łączenie funkcji pomieszczeń podnosi dodatkowo standard lokalu. Poszerzono sypialnię o otwartą część kąpielową, a przestronną kuchnię włączono do salonu nadając wnętrzu wrażenie przestronności. Wnętrze jest oszczędne w barwie, utrzymane w chłodnej tonacji, która nadaje lekkości i sprzyja wyciszeniu.

Spitsbergen_designalive (1)

Spitsbergen_designalive (2)

Spitsbergen_designalive (3)

Spitsbergen_designalive (4)

Spitsbergen_designalive (5)

Spitsbergen_designalive (7)

Spitsbergen_designalive (8)

Spitsbergen_designalive (9)