TO SIĘ NAZYWA DWA W JEDNYM!

MAC

10.7.2011

RZECZY

Piękna, minimalistyczna forma kamizelki pełniącej także funkcję torby na zakupy Wear Me Bag to w czasach, gdy potrzebujemy coraz bardziej koncentracji przedmiotów strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Kurtka pełniąca także funkcję torby to projekt Rotem Lewinsohn, i do kilku miesięcy budzi duże zainteresowanie przyszłych użytkowniczek, która na forach internetowych prześcigają się w pomysłach na zastosowanie Wear Me Bag. Niestety intrygujący projekt nie trafił jeszcze do produkcji, sądząc jednak po zainteresowaniu, pewnie w końcu doczekamy się na ulicach widoku pań przyodzianych w nowy wynalazek.

Podobno projekt w głowie Lewinsohn pojawił się podczas zakupów w sklepie spożywczym, gdy zastanawiała się nad przenoszeniem zakupów - odrzuciła zastosowanie szkodliwych dla środowiska nylonowych toreb, a wózek okazał się dla niej za ciężki. Wpadła wtedy na pomysł, aby do przenoszenia wiktuałów wykorzystać coś, co ma na sobie, i wybór padł na kamizelkę.

Projekt opiera się więc na systemie rozmaitych zakładek i zamków, dzięki którym bardzo szybko można dokonać transformacji z jednego przedmiotu w drugi.

Kurtka pełniąca także funkcję torby to projekt Rotem Lewinsohn. fot. Materiały prasowe

Projekt opiera się więc na systemie rozmaitych zakładek i zamków. fot. Materiały prasowe