Świeży jak poranny śnieg! „DA” nr 28 pod hasłem „Wolność”

Nareszcie! 28 wydanie magazynu „DA” pod tytułem „Wolność”. Jak sobie z nią radzimy? Gdzie są granice wolności? Te i inna pytania zadaliśmy sobie, tworząc kolejny, zimowy numer.

Za okładką autorstwa fantastycznej kolażystki Barrakuz ukryliśmy dla Was wiele! Tym razem w świątecznym prezencie dodaliśmy dla Was dodatkowych kilkanaście stron, byście mieli co czytać i oglądać w długie zimowe wieczory.

Na początek przeczytajcie wywiad „Działacz” z gdyńskim aktywistą Jackiem Wielebskim, który mówi: – Walczyliśmy już o wolność, potem o dostatnie życie, a teraz czas na walkę o potrzeby wyższe.

Dowiedzcie się, co napędza do działania Patryka Hardzieja, który za swoją pracę otrzymał w tegorocznym internetowym plebiscycie czytelników Design Alive Awards nagrodę Animator 2018.

Zapraszamy do przeczytania „Rozmówek architektonicznych” Marka Warchoła oraz „Poleconych” Kasi Andrzejczyk-Briks, w których zastanawiają się nad tym, jak pogodzić architekturę z wolnością. Poznajcie bliżej Kasię Ptak, dyrektor targów Warsaw Home, która opowiada o tym, dlaczego ważni są ludzie.

Otwieramy przed Wami drzwi naszej nowej, pięknej redakcji w Bielsku-Białej, którą zaprojektował dla nas Szymon Hanczar. Zobaczcie to wyjątkowe miejsce w pełnej okazałości na zdjęciach autorstwa Weroniki Trojanowskiej. Natomiast sesja autorstwa Marka Swobody przypomni warszawską edycję naszego autorskiego projektu Domu Idei, który dzięki aranżacji Beza Projekt, zapada w pamięć na długo! Mamy dla Was i inne wspaniałe wnętrza, w których nie sposób się nie zakochać: nowy hotel Puro na krakowskim Kazimierzu i pewne weneckie mieszkanie.

Zerknijcie do felietonu „Surwiwal” Megi Malinowskiej, która odkrywa, czego strzeże Statua Wolności. Kaja Muszyńska w dziale „Ikona” napisała tym razem o  serwisie Ina, zaprojektowanym przez niedawno zmarłego Lubomira Tomaszewskiego.

Będzie też o modzie odpowiedzialnej, pięknych rzeczach i książkach, które warto przeczytać. Na koniec dowiedzcie się, jakie są konsekwencje wolności według Doroty Stępniak i jej „Mocnych Pleców”.

Magazyn można kupić w salonikach prasowych. Dostępny jest też w naszym sklepie, bezpośrednio z dostawą do domu: tutaj

no images were found

Powiązane artykuły:

Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Polska!

Warszawa | 4 listopada 2020

Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Jesienny magazyn „Design Alive” już w sprzedaży. Pełen esejów wielkich umysłów, pięknych idei oraz nietuzinkowych wnętrz

Normalność

Warszawa | 30 września 2020

Jesienny numer „DA" już w sprzedaży. Z dodatkiem pełnym esejów!

Już jest! Letni numer „Design Alive”, a w nim 10 wyjątkowych miejsc na nasze 10. urodziny

Urodzinowy numer

bielsko-biała | 2 lipca 2019

Letni numer „DA", a w nim 10 wyjątkowych miejsc na 10. urodziny.

Oto najnowszy magazyn „DA Home” – trzecie wydanie specjalne „Design Alive” poświęcone wnętrzom

O wnętrzach

bielsko-Biała | 19 maja 2019

Już jest trzeci numer „DA Home", wydanie specjalne „DA" o wnętrzach.

Wiosenny numer „DA” już w sprzedaży. Rozpoczynamy świętowanie naszych 10. urodzin!

Na urodziny

Bielsko-Biała | 13 marca 2019

Już jest: świeży, nowy, wiosenny. Magazyn „DA" nr 29.

Z tęsknoty za swoim miejscem. Nowy dom „DA”

Nowy dom "DA"

Bielsko-Biała | 23 grudnia 2018

Zapraszamy do naszej nowej redakcji.