Z Marcinem Wichą, autorem książki „Jak przestałem kochać dizajn”, uczestnicy spotkania porozmawiają o prawie do błędów, frustracjach i radościach projektantów. fot. R. Gabanowski

STREFA DESIGNU W SCHOOL OF FORM. SPOKANE Z MARCINEM WICHĄ

TEKST PROMOCYJNY

POZNAŃ 5.10.2016

DESIGN SOF WYDARZENIA

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego, School of Form wraca do cyklu wykładów otwartych, w których poruszane są zagadnienia i problemy z szeroko pojętego świata designu. Co miesiąc School of Form zaprasza wyjątkowych gości, którzy odsłaniają kulisy swojej pracy, komentują bieżące wyzwania stawiane przed projektantami czy analizują nowe zjawiska.

- Zeszłoroczny cykl wykładów w ramach Strefy Designu cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Gościliśmy między innymi Studio Otwarte z Krakowa, Tadeusza Jelca z Jaguar Cars czy Michała Bachowskiego z F5. Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne propozycje również spotkają się z zainteresowaniem i ożywioną dyskusją. O wszystkich będziemy na bieżąco informować na naszej stronie i profilu na Facebooku - informuje SoF.

Najbliższy wykład odbędzie się 18 października, o godzinie 18.00 w siedzibie szkoły, na ul. Głogowskiej 18 w Poznaniu.

Tematem spotkania będzie „Projektowanie jako porażka”. Większość opowieści o projektowaniu to opowieści o powodzeniu: udanych innowacjach, rozwiązanych problemach i zmianie na lepsze. A co z projektami nietrafionymi, nieudolnymi i niewydarzonymi? Dlaczego tak nas intrygują? Skąd fascynacja złym designem? Czy niewydarzone projekty bywają ciekawsze od udanych?

Z Marcinem Wichą, autorem książki „Jak przestałem kochać dizajn”, uczestnicy spotkania porozmawiają o prawie do błędów, frustracjach i radościach projektantów. Rozmowę poprowadzi Mateusz Halawa, kierownik zespołu humanistyki w SoF.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się za pomocą formularza.

Więcej informacji o School of Form: www.sof.edu.pl

wicha_A3_1