PRZECIW STEREOTYPOWEMU MYŚLENIU

MAC


WARSZAWA 4.12.2012

DESIGN STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Dlaczego wiedząc, skąd przychodzimy, nie wiemy dokąd zmierzamy? Między innymi na to pytanie będziemy mogli sobie odpowiedzieć podczas ostatniego tegorocznego spotkania cyklu Master Class, którego gościem będzie Josephine Green, ekspert w dziedzinie trendów i innowacji.

To już czwarte spotkanie Internity Insights Master Class - cyklicznych wydarzeń z udziałem reprezentantów branż kreatywnych, biznesu, trendwatcherów i trendsetterów.
Najbliższe spotkanie odbędzie się pod hasłem "Engaging with the Future Differently: From Pyramids to Pancakes". W czasie wykładu zaproszona prelegentka opowie o m.in. nowych modelach przywództwa, dlaczego struktura społeczna zmienia się z pionowej w poziomą, dlaczego nieustannie warto przełamywać stereotypowe formy myślenia.

Josephine Green jest obecnie jest niezależnym ekspertem w dziedzinie trendów i innowacji, wykłada w uczelniach na całym świecie, szefuje także brytyjskiej organizacji Beyond20. Wcześniej pełniła funkcję m.in. Senior Director of Trends and Strategy w Philips Design.

Wykład odbędzie się 13 grudnia w warszawskim Centrum Działań Twórczych - 1500m2 Do Wynajęcia (ul. Solec 18). Po wykładzie organizatorzy zapraszają na poczęstunek, który zaprojektowany przez Absolut i Centrum Działań Twórczych oraz muzyczną prezentację przygotowaną przez Pięknych Chłopców.

Wstęp tylko po dokonaniu rejestracji ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu. Formularz zgłoszenia jest dostępny tutaj
Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 10 grudnia. Ilość miejsc ograniczona.

Partnerami wydarzenia są: Hansgrohe, Marazzi, Duravit, Absolut, Projekt Pokolenie, 1500m2.
"Design Alive" jest patronem medialnym spotkania.

Josephine Green wygłosi wykład 13 grudnia w Warszawie. fot. Materiały prasowe

Prelegentka zbliżającego się spotkania cyklu Master Class jest ekspertem w dziedzinie trendów i innowacji. fot. Materiały prasowe