OD IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ PO WNĘTRZA

POZNAŃ 22.10.2019

ARCHITEKTURA MIEJSCA

Poznańskie PIÙ to miejsce łączące kilka funkcji – salonu fryzjerskiego oraz studia wykonującego makijaż i stylizacje. Kompleksowy projekt pokazuje, jak dobre wnętrze może naturalnie współgrać z grafiką i designem

Widzimy dużo inspiracji stylem industrialnym – nawiązanie do warsztatów rzemieślniczych, aptek i drogerii z początku wieku. Zaprojektowane i wykonane na zamówienie meble ze stali i szkła zbrojonego współgrają z zastanymi elementami wnętrza - drewnianą podłogą i cegłą. Całość uzupełniają poprowadzone natynkowo instalacje oraz fabryczne lampy. W pracowni stawia się na naturalną pielęgnację, dlatego surowe materiały uzupełnia roślinność i światło, które nie tylko wypełniają salon, ale też go otaczają.

PIÙ to miejsce pracy osób, które lubią łączyć wygodę i komfort z wysoką jakością usług, dlatego również identyfikacja wizualna marki została kompleksowo osadzona w klimacie przestrzeni. Grafika bazuje na ręcznie rwanym papierze w kolorze matcha tea oraz przyjemnym w dotyku, surowym papierze ekologicznym. Logotyp w odręcznym charakterze uzupełnia maszynowa typografia.

Identyfikacja: hugmun.studio
Wnętrze: Jagody Studio
Foto: Kuba Szopka

Piu_designalive - 1

Piu_designalive - 2

Piu_designalive - 7

Piu_designalive - 5

Piu_designalive - 3

Piu_designalive - 8

Piu_designalive - 9

Piu_designalive - 14

Piu_designalive - 15

Piu_designalive - 12

Piu_designalive - 11

Piu_designalive - 10

Piu_designalive - 6

Piu_designalive - 4

Piu_designalive - 3