By zwiększyć komfort użytkowników podczas spotkań i negocjacji, kolekcję Wyspa (design: ITO Design) uzupełniono o stoliki oraz ścianki, na których można zamocować telewizor. W połączeniu elementy kolekcji tworzą wielofunkcyjną, wydzieloną przestrzeń, idealnie wpasowaną w większą całość.

NOWOŚCI OD PROFIM

TEKST: ŁUKASZ POTOCKI, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

TUREK 6.2.2017

DESIGN RZECZY

Wraz z początkiem roku firma Profim wprowadziła do oferty kolekcję multifunkcjonalnych sklejkowych krzeseł konferencyjnych Com, które znajdzie swoje miejsce w przestrzeniach dynamicznych, wymagających częstych zmian aranżacji – nawet kilka razy dziennie – takich jak sale spotkań czy audytoria. Autorem designu jest Paul Brooks, który stworzył już wcześniej dla Profim kolekcje MyTurn, Nu, SoftBox oraz Zoo. Kilka z istniejących kolekcji firma zaproponowała w zupełnie nowych odsłonach, dzięki czemu meble zyskały nową funkcjonalność.

Com (1)

Softbox projektu Paula Brooksa został wyposażony w akustyczne ekrany umożliwiające wydzielenie przestrzeni do spotkań, co często jest pomocne w dużych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach.

SoftBox (1)

Klasyczne i eleganckie fotele MyTurn dzięki wersji z pełnym podłokietnikiem w całości tapicerowanym, zyskały nowy, intrygujący i oryginalny wygląd. Ten zabieg wymiany „biurowych” aluminiowych podłokietników na pełne sprawił, że fotel nabrał łagodniejszego, mniej oficjalnego charakteru. Może z powodzeniem służyć do pracy lub relaksu w domowym zaciszu.

MyTurn (1)

Nowa odsłona znanych i lubianych fotelików Nu w wersji na drewnianych nogach to propozycja zarówno dla miejsc oficjalnych, jak i tych przeznaczonych na relaks. W ofercie dostępna jest wersja z małym lub z dużym kubełkiem.

Więcej na: www.profim.pl