NIEBANALNY FOTEL PIOTRA KUCHCIŃSKIEGO


MAC

21.9.2012

RZECZY

Marka PROFIm, specjalizująca się w meblach biurowych regularnie współpracuje z najlepszymi polskimi projektantami. Jednym z nich jest Piotr Kuchciński, którego fotel Fan nie tylko zdobywa nagrody, ale również cieszy się uznaniem użytkowników.

Fotel nie tylko był dobrze przyjmowany podczas targów i innych wydarzeń związanych z promowaniem produktów marki. Ostatnio pojawił się wśród najlepszych produktów, powstałych w Wielkopolsce, prezentowanych na wspólnej ekspozycji na targach iSaloni w Mediolanie. Już wcześniej jednak Fan otrzymał dwie ważne polskie nagrody: Top Design Award, przyznaną podczas Areny Design w roku 2010 oraz nagrodę Diament Meblarstwa 2010.

Fan jest fotelem dla użytkowników, którzy również w biurze poszukują niebanalnych rozwiązań. Jednak zgodnie z zapewnieniem producenta, mebel równie dobrze sprawdzi się w przestrzeni domowej jak i w miejscach o publicznych charakterze, jak recepcje, poczekalnie czy sale konferencyjne. Linię siedziska podkreślono w nim precyzyjnymi przeszyciami. Do wykonania fotela zastosowano technologię pianek wylewanych, w których producent specjalizuje się już od dawna.

Fan jest dostępny w trzech różnych rodzajach: w wersji obrotowej, wersji konferencyjnej oraz jako dwuosobowa sofka. To już kolejna realizacja Piotra Kuchcińskiego dla PROFIm, wcześniej stworzył dla niej kolekcję Linus.

W zależności od wersji za fotel Fan zapłacimy od niespełna 600 zł do 1400 zł.

Więcej: www.profim.pl

Fan w postaci dwuosobowej sofki. fot. Materiały prasowe

Fotel Fan marki PROFIm. fot. Materiały prasowe

Fan otrzymał dwie ważne polskie nagrody. fot. Materiały prasowe