KRZESŁO RAVIOLO, CZYLI PRZEBOJOWA WSTĄŻKAMAC, TEKST PROMOCYJNY

11.1.2012

RZECZY

Jeden z przebojów zeszłorocznej edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie jest już w sprzedaży. Krzesło Raviolo, czyli efekt współpracy Rona Arada z marką Magis jest dostępne w kilku kolorach.

Krzesło Raviolo było jedną z bardziej komentowanych nowości podczas zeszłorocznej edycji iSaloni. I nie ma się czemu dziwić. Intrygująca jest jego forma, kształt oraz sposób powstania. Swoim kształtem przypomina wstążkę, jej zwiewność, lekkość oraz poczucie niewymuszonej elegancji. Co więcej, równie istotne jak i sam kształt krzesła jest materiał, jakim posłużono się do jego stworzenia. Raviolo zostało wykonane z jednego kawałka polipropylenu, co istotne - miało powstać jako produkt stosunkowo tani i dostępny. Krzesło oplatają specjalne prążki, które "wiją się" od góry do dołu. Wewnętrzna przestrzeń fotela z kolei charakteryzuje się gładką i w całości matową powierzchnią.

Krzesło jest wielofunkcyjne, można je wykorzystywać zarówno we wnętrzach jak i w przestrzeniach otwartych. Powstało w intensywnych kolorach, jest dostępne w kilku z nich:
pistacjowej zieleni, oliwkowym, fioletowym, pomarańczowym, czerwonym czy żółtym.

Raviolo to nie pierwsza wspólna realizacja Rona Arada i marki Magis. Wcześniej powstało m.in. krzesło Voido, cieszące się także dużą popularnością wśród użytkowników.

Kosztuje ok. 1900 zł. Kupuj na: www.Sklep.DesignAlive.pl

Wielokolorowa "rodzina" krzeseł marki Magis. fot. Materiały prasowe

Krzesło w kształcie wstążki zaprojektował Ron Arad. fot. Materiały prasowe