KONKURS: WYGRAJ PRZEWODNIK PO HISZPAŃSKIEJ ARCHITEKTURZE

MAC


27.7.2012

RZECZY

Trwają wakacje, czyli najlepsza pora na podróżowanie. Jeśli ktoś wybiera się do Hiszpanii i pragnie zobaczyć najciekawsze architektoniczne obiekty, może skorzystać z najnowszego przewodnika z serii "architectourism". Już w piątek będziecie mogli wygrać je w naszym konkursie.

"architectourism 01 HISZPANIA" to wspólne dzieło Bartosza Haducha i Michała Haducha z grupy projektowej NArchitekTURA. Spośród wielu miejsc postanowili wybrać te w ich subiektywnym odczuciu najciekawsze i warte odwiedzenia. Zainteresowało ich 100 realizacji, powstałych w 70 pracowniach dla 67 hiszpańskich miejscowości. Poszczególne projekty autorzy postanowili ułożyć funkcjonalnie w ujęciu geograficznym, podając ich adresy oraz współrzędne GPS. Z książką nie tylko trafimy n.p. na realizacje Franka Gehry’ego czy Alberto Campo Baezy, przed wyjazdem możemy też przeczytać esej poświęcony architekturze Hiszpanii. Przewodnik opublikowało wydawnictwo ZOCO, książka liczy 288 stron i kosztuje 59 zł. Książka poświęcona architekturze kraju z Półwyspu Iberyjskiego inauguruje większy cykl wydawniczy.

Wygraj przewodnik "architectourism 01 HISZPANIA"
Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jedną z trzech książek, trzeba odpowiedzieć na pytanie: O jakim hiszpańskim obiekcie przestrzeni publicznej piszemy w najnowszym, trzecim numerze magazynu "Design Alive"? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w piątek 27 lipca pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako dwudzieste ósme, trzydzieste i pięćdziesiąte pierwsze (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie należy być zalogowanym w portalu DesignAlive.pl, a także polubić konta na Facebooku: DesignAlive oraz Architectourism. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej: www.architectourism.pl

Przewodnik "architectourism 01 HISZPANIA" do wygrania w naszym konkursie. fot. Materiały prasowe

"architectourism 01 HISZPANIA" to wspólne dzieło Bartosza Haducha i Michała Haducha. fot. Materiały prasowe

Autorzy opisali blisko 100 realizacji. fot. Materiały prasowe