KONKURS: WYGRAJ KRZESŁO FLUX

MAC

2.12.2011

RZECZY

Wraz z showroomem White Around organizujemy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy krzesła Flux. Będziecie mogli je wygrać w piątek 2 grudnia. Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu DesignAlive.pl, a także polubić konta na Facebooku: White Around oraz Design Alive.

Krzesła Flux to projekt pochodzący z Holandii, który w tym roku cieszył się ogromnym powodzeniem na festiwalach i targach poświęconych wzornictwu. To w pewnym sensie krzesło rekordowe, ale i filozoficzne. Rekordowe, bo zapewne jeszcze długo nikt nie będzie w stanie pobić wyniku ilości złożonych i zgromadzonych krzeseł na jednym metrze sześciennym. Fluxów można w takiej przestrzeni spakować aż 77. Nie byłoby rekordowego wyniku, gdyby nie pewna głębia filozoficzna tego projektu. Flux składa się niemal jak origami a ponadto krzesło dość mocno nawiązuje do współczesnego stylu i charakteru życia, gdzie coraz mniej mamy przestrzeni do zagospodarowania, często wybieramy też minimalistyczne rozwiązania w aranżowaniu naszego otoczenia.

Krzesła Flux powstają ze specjalnego tworzywa sztucznego, mimo że wyglądają jakby było stworzone z papieru. Zadziwia ich wszechstronność: dzięki łatwości składania (wprawieni użytkownicy potrafią je złożyć w zaledwie kilka sekund) znajdują bardzo wszechstronne zastosowanie: od domowego salonu, poprzez kluby i kawiarnie aż po sale konferencyjne. Można je przechowywać stosując pomysłowy wieszak a ponadto każde krzesło można wzbogacić o dodatkową poduszkę.

Krzesło Flux wymyślili Douwe Jacobs i Tom Schouten. Obecnie na rynku są dostępne krzesła w ośmiu kolorach. Niedawno pojawiła się też wersja mniejsza - junior, przeznaczona dla dzieci. Dostępna jest w sześciu kolorach.

Krzesła Flux można kupić w showroomie White Around w Warszawie (Soho Factory, ul. Mińska 25). Showroom White Around to miejsce, gdzie można znaleźć zarówno meble, jak i lampy oraz akcesoria wnętrzarskie ze Skandynawii, ale nie tylko. Powstał z myślą o osobach, które poszukują prostoty, funkcjonalności i estetyki kojarzonej z północną częścią Europy. W showroomie można natrafić na marki nieznane szerszemu gronu odbiorców.

Uwaga konkurs! Wygraj krzesło Flux
Do wygrania w piątkowym konkursie mamy trzy krzesła Flux, dwa duże oraz jedno w wersji junior. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedno z trzech krzeseł, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Ile Fluxów zmieści się w samochodzie Mini Countryman? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.whitearound.pl.

Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w piątek 2 grudnia pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako pięćdziesiąte, sto pięćdziesiąte i dwusetne z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu DesignAlive.pl, a także polubić konta na Facebooku: White Around oraz Design Alive.

Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej o sponsorze konkursu na: www.whitearound.pl

Krzesła Flux można kupić w showroomie White Around w Warszawie (Soho Factory, ul. Mińska 25). Do wygrania w konkursie mamy m.in. takie czarne krzesło. fot. Materiały prasowe

Krzesła Flux powstają ze specjalnego tworzywa sztucznego. fot. Materiały prasowe

Fluxy wpisują się znakomicie do pomieszczeń. Można ich też używać w ogrodzie. fot. Materiały prasowe

Niedawno w sprzedaży pojawiła się wersja junior, przeznaczona dla dzieci. fot. Materiały prasowe

Na jednym metrze sześciennym można zmieścić aż 77 Fluxów. fot. Materiały prasowe

Dzięki łatwości składania krzesła znajdują bardzo wszechstronne zastosowanie. fot. Materiały prasowe