Konkurs: Wygraj ceramiczne noże Slice i Vialli Design

| MAC

22 czerwca 2011 | Rzeczy

Już w najbliższą środę 22 czerwca organizujemy wraz ze sklepem Decorto.pl konkurs, w którym będzie można wygrać ceramiczne noże. W sumie mamy siedem nagród. Uwaga! Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl oraz na profilach organizatorów konkursu na Facebooku: Decorto i DesignAlive

Już w najbliższą środę 22 czerwca organizujemy wraz ze sklepem Decorto.pl konkurs, w którym będzie można wygrać ceramiczne noże. W sumie mamy siedem nagród. Uwaga! Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl oraz na profilach organizatorów konkursu na Facebooku: Decorto i DesignAlive

Konkurs organizujemy wspólnie z Decorto.pl, sklepem internetowym, w którego ofercie znajdują się przedmioty, które zaprojektowali m.in. Jakob Wagner, Karim Rashid, Marcus Vagnby, Pernille Vea,Christian Bjorn, Louise Christ czy Flöz Design. – Dlatego artykuły dostępne w sklepie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością oraz precyzją wykonania, ale i niebanalnym, oryginalnym designem, który niezależnie od trendów, pozostawia wszechstronność zastosowania – informują przedstawiciele sklepu, który działa od 2007 roku i zastąpił fukncjonujący wcześniej sklep CentrumSztucca.pl. W Decorto.pl można zaopatrzyć się w całą gamę produktów znanych marek, m.in. Vialli Design, Koziol, Menu, Two People, VacuVin, Guzzini, Gerlach, Joseph Joseph, Kafti Design, Victorinox, J-me AdHoc, Amefa, Blomus, Bodum czy Auerhahn.

W naszym konkursie do wygrania mamy trzy nożyki ceramiczne, dwa nożyki do precyzyjnego cięcia oraz po jednym nożyku: ceramicznym uniwersalnym oraz ceramicznym do siekania. Wszystkie noże wyprodukowały firmy: Slice oraz Vialli Design.

Marka Vialli Design powstała w 2010 roku i jest projektem polsko-włoskim. Twórcy skupili się na produktach nowoczesnych, futurystycznych, które zdominowane są odważną i wyrazistą kolorystyką. Markę Vialli Design tworzą cztery grupy asortymentowe, które łączy ta sama idea, dzięki czemu możliwe jest dowolne komponowanie zestawów według własnych potrzeb i gustów.

Z kolei marka Slice powstała w 2008 roku, a jej produkty były wielokrotnie nagradzane, tworzyli dla niej m.in. Alfredo Muccino i Karim Rashid. Produkty Slice to funkcjonalne i nowoczesne narzędzia do cięcia, które skutecznie pomagają w codziennych pracach domowych, w biurze i w szkole.

Uwaga konkurs! Wygraj noże Slice i Vialli Design
Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jedną z siedmiu nagród, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Kto zaprojektował nożyk ceramiczny Safety Cutter Slice? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w środę 22 czerwca pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako piąte, dwudzieste drugie, trzydzieste, czterdzieste drugie, osiemdziesiąte, setne i sto dwudzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla).

Uwaga! Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl oraz na profilach organizatorów konkursu na Facebooku: Decorto i DesignAlive

Sponsorem konkursu jest www.decorto.pl

Powiązane artykuły:

Wystartowała 12. edycja konkursu VASCO Integracja 2020

VASCO Integracja

Warszawa | 27 lutego 2020

VASCO Group zaprasza do 12. edycji konkursu VASCO Integracja 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award!

Velux zaprasza

Warszawa | 26 lutego 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award

Wygraj z presją czasu i zdobądź 1000 euro!

Stań i walcz!

Katowice | 19 grudnia 2018

Druga polska edycja „Roca One Day Design Challenge”.

Weź udział w wyzwaniu Cosentino Design Challenge!

Wyzwanie Cosentino

Almería | 28 listopada 2018

Nowy konkurs promocję kreatywności i talentu w projektowaniu.

Konkurs! Wygraj prenumerat? „Design Alive”

Wygraj prenumeratę!

Liberec | 5 lutego 2014

Konkurs! Policz, na ilu zdjęciach w magazynie nr 9 jest widoczny hotel Ještěd.