KONKURS: WYGRAJ BIOKOMINEK PLANIKI

MAC

18.11.2011

RZECZY

Konkurs, który organizujemy wraz z marką Planika to niepowtarzalna okazja by stać się szczęśliwym posiadaczem biokominka Fire Small w limitowanym kolorze czerwonym! Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zalogowanym na portalu DesignAlive.pl, a także polubić konta na Facebooku: Planikafires i DesignAlive.

Marka Planika od lat słynie z produkcji luksusowych kominków, które popularnością cieszą się w wielu krajach na niemal wszystkich kontynentach. Firma regularnie współpracując z projektantami stara się tworzyć przedmioty zarówno do wnętrz jak i przeznaczonych do ogrodu czy przestrzeni publicznych. W jej produktach dobre wzornictwo na światowym poziomie łączy się z nowoczesnymi technologiami. Obecność projektantów w firmie to także poszukiwanie nowych trendów oraz oferowanie odbiorcom produktów o jak najwyższej jakości. Z marką Planika współpracują znani na świecie twórcy, m.in. Arik Levy, Serge Atallah i Christophe Pillet. Swoje produkty firma przygotowuje zgodnie z oczekiwaniami odbiorców. I tak np. część biokominków została przystosowana do potrzeb wnętrz komercyjnych. Oznacza to, że dociążenie i technologia zapobiegająca wylaniu biopaliwa znacznie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania produktów w miejscach publicznych. Z kolei linia przeznaczona dla architektów i projektantów wnętrz to unikalne rozwiązania pozwalające na nieograniczone możliwości aranżacji z ogniem.

Uwaga konkurs! Wygraj biokominek Fire Small
Nagrodą w konkursie jest biokominek z serii Fire w limitowanym kolorze czerwonym! To prawdziwa gratka dla fanów nowoczesnego wzornictwa i miłośników światowego designu. Fire Small jest doskonałym narzędziem w rękach osób pragnących dodać nowoczesny akcent do swoich tarasów, ogrodów czy wnętrz. Fire Small to najmniejszy biokominek Planiki w kolekcji Portable. Kominek zaprojektował Arik Levy, znany i ceniony francuski dizajner ale również autor filmów oraz fotografik.

Kompaktowy rozmiar biokominka pozwala na umieszczenie go praktycznie w każdym pomieszczeniu. Fire Small jest standardowo dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej. W biokominku spalaniu ulega specjalne biopaliwo, dzięki czemu nie wymaga on podłączania do przewodu kominowego. Nie emituje zapachu ani dymu, a efektem spalania biopaliwa jest jedynie para wodna i dwutlenek węgla, w ilości zbliżonej do tej w wdychanym powietrzu. Stosowanie rekomendowanego biopaliwa Fanola sprawia, że płomień ma naturalny kolor, a po użyciu biokominek nie wymaga czyszczenia. Produkty Planiki posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Wartość nagrody to niespełna 2,5 tys. zł!

Aby wziąć udział w piątkowym konkursie i wygrać nagrodę, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Kto zaprojektował biokominek Fire Small? Nagrodzimy autora poprawnej odpowiedzi, który wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyśle je na adres konkursy@designalive.pl w piątek 18 listopada pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrodę wygra osoba, której zgłoszenie napłynie jako trzydzieste siódme z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zalogowanym na portalu DesignAlive.pl, a także polubić konta na Facebooku: Planikafires i DesignAlive. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej o sponsorze konkursu na: www.planikafires.com

Wartość nagrody to 2,5 tys. zł! Do wygrania jest taki biokominek w limitowanym kolorze czerwonym. fot. Materiały prasowe

Fire Small to najmniejszy biokominek Planiki w kolekcji Portable. fot. Materiały prasowe

Kompaktowy rozmiar biokominka pozwala na umieszczenie go praktycznie w każdym pomieszczeniu. fot. Materiały prasowe

Biokominek zaprojektował Arik Levy, znany i ceniony francuski dizajner ale również autor filmów oraz fotografik. fot. Materiały prasowe