KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY

MAC

3.7.2011

RZECZY

Marka Miele wprowadziła na rynek nową usługę - w tej chwili zamawiając któryś z wyciągów kuchennych możemy do woli przebierać w ich kolorach. Firma oferuje bowiem wyciągi o 200 barwach z wzornika RAL.

Marka Miele już dawno dała się poznać jako producent wyciągów wyspowych i przyściennych, które zadomowiły się w niejednej przestrzeni kuchennej. Stara się jednak odpowiadać na kolejne potrzeby użytkowników. - Dawno skończyły się czasy, gdy na kuchnie patrzono wyłącznie przez pryzmat funkcjonalności. W dobie popularnych wnętrz otwartych również ta część mieszkania czy domu musi łączyć walory użytkowe z estetycznymi. A skoro tak, to i urządzenia kuchenne powinny odpowiednio wpisywać się swoim wyglądem w przestrzeń, w której spędzamy czas nie tylko podczas przyrządzania posiłków - informuje producent.

Miele w swojej ofercie ma mnóstwo wyciągów dekoracyjnych. I choć z pewnością z istniejącej już oferty można wybrać urządzenia odpowiadające naszym wnętrzom, firma Miele zapewnia, że na indywidualne może zrealizować wyciąg w wybranym kolorze spośród 200 oferowanych barw. Zamówienia są realizowane w fabryce w Niemczech. Czas jego realizacji to ok. cztery tygodnie.

Więcej: www.miele.pl

Wielokolorowe wyciągi kuchenne marki Miele. fot. materiały prsowe

Teraz można zamówić sobie wyciąg w jednym z 200 kolorów. fot. Materiały prasowe