Kolorowy zawrót głowy

| MAC

3 lipca 2011 | Rzeczy

Marka Miele wprowadziła na rynek nową usługę – w tej chwili zamawiając któryś z wyciągów kuchennych możemy do woli przebierać w ich kolorach. Firma oferuje bowiem wyciągi o 200 barwach z wzornika RAL.

Marka Miele wprowadziła na rynek nową usługę – w tej chwili zamawiając któryś z wyciągów kuchennych możemy do woli przebierać w ich kolorach. Firma oferuje bowiem wyciągi o 200 barwach z wzornika RAL.

Marka Miele już dawno dała się poznać jako producent wyciągów wyspowych i przyściennych, które zadomowiły się w niejednej przestrzeni kuchennej. Stara się jednak odpowiadać na kolejne potrzeby użytkowników. – Dawno skończyły się czasy, gdy na kuchnie patrzono wyłącznie przez pryzmat funkcjonalności. W dobie popularnych wnętrz otwartych również ta część mieszkania czy domu musi łączyć walory użytkowe z estetycznymi. A skoro tak, to i urządzenia kuchenne powinny odpowiednio wpisywać się swoim wyglądem w przestrzeń, w której spędzamy czas nie tylko podczas przyrządzania posiłków – informuje producent.

Miele w swojej ofercie ma mnóstwo wyciągów dekoracyjnych. I choć z pewnością z istniejącej już oferty można wybrać urządzenia odpowiadające naszym wnętrzom, firma Miele zapewnia, że na indywidualne może zrealizować wyciąg w wybranym kolorze spośród 200 oferowanych barw. Zamówienia są realizowane w fabryce w Niemczech. Czas jego realizacji to ok. cztery tygodnie.

Więcej: www.miele.pl

Powiązane artykuły:

Miele wprowadza nową ofertę urządzeń do zabudowy kuchennej

Rewolucja na rynku

warszawa | 21 czerwca 2019

Generacja 7000 - największa premiera w 120-letniej historii Miele.

Chwastożercy (o jadalnych roślinach nieuprawnych)

Chwastożercy

Wrocław | 24 listopada 2016

Ciasto z babką lancetowatą, sałatka z pokrzywą, risotto z koniczyną...

Po prostu kuchnia

Lepic

Londyn | 20 maja 2016

Pierwsza produkowana przemysłowo kuchnia zaprojektowana przez Jaspera Morrisona.

Kuchnia w nowym wydaniu

Wrzątek z kranu

warszawa | 1 października 2014

Grohe Red - system, z którego w każdej chwili możemy czerpać wrzątek.