KARIM RASHID ŚCIEMNIA… OKNA

TWO

3.4.2011

RZECZY

Jeden z najbardziej znanych dizajnerów na świecie zaprojektował dla firmy Velux rolety zaciemiające do okien. Kolekcja jest już dostępna na polskim rynku.

Kolekcja rolet od Karima Rashida obejmuje cztery wzory dostępne w dwóch różnych kolorach. W zależności od upodobań klienci mogą wybierać bardziej odważne zestawenia (takie właśnie Rashid uwielbia najbardziej), jak jaskrawy róż lub cytrynowy, albo stonowane subtelne wzory w odcieniach czerni i bieli. Inspiracją do stworzenia tych tkanin były naturalne motywy roślinne oraz wzory uzyskane techniką cyfrową.

Rolety zaprojektowane przez Karima Rashida są wykonane z tkaniny nie przepuszczającej światła, a ich wąskie prowadnice doskonale przylegają do skrzydła okna, gwarantując całkowite zaciemnienie zarówno w dzień, jak i w nocy.

- Rolety idealnie pasują do każdego okna Velux, a dzięki unikalnemu systemowi Pick&ClickŸ ich montaż jest niezwykle prosty. Można go wykonać samodzielnie, co zajmuje zaledwie kilka minut - informuje Agnieszka Cieśla z Velux Polska.

Mieszkający w Nowym Jorku Karim Rashid jest jednym z najbardziej płodnych dizajnerów swojej generacji. Aż 3 tys. jego projektów trafiło do produkcji, otrzymał ponad 300 nagród oraz tworzył w ponad 35 krajach. Jego prace można oglądać na 20 stałych wystawach oraz w galeriach sztuki na całym świecie.

Cena rolety uzależniona jest od od rozmiaru okna i zaczyna się od 352 zł. Więcej na: www.veluxshop.pl i www.karimrashid.com

Kolekcja rolet od Karima Rashida obejmuje cztery wzory dostępne w dwóch różnych kolorach. fot. Materiały prasowe

Cena rolety uzależniona jest od od rozmiaru okna i zaczyna się od 352 zł. fot. Materiały prasowe