INTRYGUJĄCY VECTOR

JARDA RUSZCZYC

GDYNIA 25.6.2014

DESIGN RZECZY

Komfortowy, dobrze wpisujący się w przestrzeń, o intrygujących kształtach - fotel studia Melounge polubili już użytkownicy, także za granicą.

Konstrukcja Vectora sprawia, że dobrze "czuje się" w przestrzeniach współczesnych jak i bardziej klasycznych a nawet eklektycznych. Vector potrafi być bohaterem pierwszoplanowym, zwłaszcza w tych wnętrzach, dla których niezbędne są kontrastujące z otoczeniem przedmioty.

Fotel ma niebanalne kształty, i zaskakującą bryłę, w całości jest tapicerowany co sprawia, że można z niego korzystać na wiele sposobów. - Wysokość siedzenia dopasowana jest do współczesnego poziomu salonów, lekkie odchylenie konstrukcji do tyłu i zwiększona głębokość siedziska, gwarantuje wygodną i naturalną pozycję - przyznaje projektant Marcin Laskowski, założyciel studia.

Dodatkowym atutem jest tapicerowane oparcie, które swoim kształtem zapewnia maksymalny komfort użytkowania, wysokość dopasowana jest optymalnie będąc zarówno podparciem pod plecy i podłokietnikiem.Wszystko wspierane na nodze wykonanej ze sklejki brzozowej, lakierowanej, element w surowej stylistyce, ręcznie gięty i o ciekawym detalu - krawędź sklejki.

Vector bardzo spodobał się na międzynarodowych wydarzeniach - dziś podbija rynki w Danii oraz Niemczech.

Vector kosztuje 2690 zł.

Więcej: www.melounge.pl