HEKSAGONY – SPOSÓB NA NIEBANALNĄ ARANŻACJĘ WNĘTRZA

TEKST: JUS, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

RADOMSKO 22.5.2019

ARCHITEKTURA DESIGN

Heksagony, czyli płytki w kształcie plastra miodu już od kilku sezonów stanowią jeden z głównych trendów aranżacji wnętrz. Projektanci chętnie wykorzystują je w łazienkach, kuchniach oraz salonach, gdyż nadają one pomieszczeniom efektowny, oryginalny wystrój.

Sześciokątny kształt płytek sprawia, że można je łączyć w dowolny sposób, tworząc niepowtarzalne wzory. Dodatkowo oferowane są w bogatej gamie zarówno pod względem kolorystyki jak i wielkości, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Mozaika w kształcie plastra miodu może być elementem wystroju nawiązującym do natury lub – wręcz przeciwnie – do surowej geometrii nowoczesnych przestrzeni.

Raw Decor prezentuje szeroką ofertę barw od klasycznej, mroźnej bieli, która świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie stylu skandynawskiego, po głęboką czerń, która podkreśli klimat retro, a także najróżniejsze pastele – od delikatnego błękitu, poprzez miętę, aż po pudrowy róż. Do wyboru pozostaje także wielkość płytek od heksagonu XL przez heksagon duży, po małe heksagony, które zagościły w ofercie marki w nowych kolorach. Plastry małych heksagonów dostępne są w bieli, czerni, jasnej szarości i w kolorze light cream.

Cena jednego plastra mozaiki to 39,95 zł. Nowa kolekcja Raw Decor dostępna jest na stronie: www.rawdecor.pl