Redakcja „Design Alive" już po raz szósty wypuszcza z okazji Łódź Design Festivalu specjalne wydanie magazynu. fot. Mariusz Gruszka

„DESIGN ALIVE” JUŻ PO RAZ SZÓSTY WYPUSZCZA Z OKAZJI ŁDF SPECJALNE WYDANIE MAGAZYNU

REDAKCJA

ŁÓDŹ 1.10.2017

DESIGN MAGAZYN WYDARZENIA

Redakcja „Design Alive" już po raz szósty wypuszcza z okazji Łódź Design Festivalu specjalne wydanie magazynu. Będzie je można otrzymać bezpłatnie w dniach 4-8 października w głównym centrum festiwalowym ŁDF oraz w Domu Idei - centrum festiwalowym „Design Alive" przy ul. Tymienieckiego 24, gdzie na co dzień rezyduje Muzeum Książki Artystycznej.

- Od sześciu lat jesteśmy z Łódź Design Festivalu. Przez okrągły rok piszemy w magazynie i na portalu o tych, których oglądacie potem na polskim święcie projektowym. Pokazujemy ich produkty, przestrzenie, wystawy i sylwetki. Od 2011 roku szykujemy też specjalne wydanie „DA” poświęcone festiwalowi i Łodzi. I tym razem oddaję wraz całym zespołem redakcyjnym numer, gdzie ze szczególną uwagą dobraliśmy dla Was tematy na październikowy tydzień poświęcony „Odnowie” - mówi Ewa Trzcionka, redaktor naczelna „Design Alive".

DA23LDF_okladka

- Ten rok jest dla nas jednak wyjątkowy, bo chcemy Was zaprosić do nas, do Domu Idei, który jako towarzyszące festiwalowi wydarzenie zagnieździliśmy w wyjątkowym miejscu – Muzeum Książki Artystycznej, które mieści się na tej samej ulicy, co centrum festiwalowych zdarzeń, na ul. Tymienieckiego 24 w budynku, który niegdyś wybudował przy swej fabryce niezwykły dla kultury człowiek Henryk Grohman - dodaje Ewa Trzcionka. - Do Domu Idei zapraszamy na dłużej niż chwilę, by rozgościć się w Salonie Eklektycznym, umówić ze znajomymi na kawę lub wino, zagłębić się w wystawy, spotkać twórców, obejrzeć film, zajrzeć do Muzeum Książki Artystycznej a nawet mistrzowskiej zecerni, gdzie szykujemy warsztaty typograficzne. Otwieramy drzwi szeroko. Zajrzyj. Zapraszamy.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj

podglad