CABLE GUY: SŁUCHAWKI? ŻADEN PROBLEM


MAC

23.3.2012

RZECZY

Masz już dość kablowego spaghetti, zwisającego ponuro na koszulce czy bluzce, a ty w żaden sposób nie możesz odnaleźć słuchawek do iPhone'a? Jest na to rada - Cable Guy, wymyślony przez holenderskiego projektanta Michiela Cornelissena.

Pomysł z klipsem wydaje się bardzo prosty. Z jednej strony musi pełnić funkcję zaczepu, tak aby w nieekspansywnie dopasować się do odzieży. Z drugiej zaś jest wyposażony w prowadnice, w których umieszczamy kable słuchawek bądź mikrofonów.

Wyposażeni w takie akcesorium możemy nie tylko posługiwać się słuchawkami nie przejmując się, że możemy je gdzieś zostawić, ale także mamy pewność że w ważnym momencie nie wypadną z uszu. Co więcej, po użytkowaniu po prostu w naturalny sposób możemy je zwinąć i przechowywać je właśnie w Cable Guy. To przydatne akcesorium jest drukowane w 3D, powstaje z poliamidu. Współpracuje z iPhone'ami i iPod'ami.

Michiel Cornelissen jest absolwentem Delft University of Technology, prowadzi własne studio Ontwerp. Specjalizuje się w biżuterii, akcesoriach domowych i elektronicznych. Jego pasją jest technologia drukowania w 3D.

Za Cable Guy zapłacimy ok. 9 euro.

Więcej: www.michielcornelissen.com

Cable Guy, wymyślony przez holenderskiego projektanta Michiela Cornelissena. fot. Materiały prasowe

To akcesorium jest drukowane w 3D, powstaje z poliamidu. fot. Materiały prasowe

Za Cable Guy zapłacimy ok. 9 euro. fot. Materiały prasowe