BIUROWA OAZA

ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

TARNOWO PODGÓRNE 20.2.2020

DESIGN RZECZY

Kolekcja Lopp zaprojektowana przez Bartłomieja Pawlaka i Łukasza Stawarskiego dla NOTI doceniona przez iF DESIGN AWARD 2020

Każdego roku, najstarsza na świecie niezależna organizacja projektowa iF International Forum Design GmbH organizuje iF Design Award. Jury, w skład którego w tym roku weszło 78 niezależnych ekspertów z całego świata, doceniło projekty wyróżniające się znakomitą jakością i wyjątkowym designem. W tym roku konkurencja była ogromna: ponad 7.000 zgłoszeń z ponad 50 krajów.

W kategorii Product doceniono kolekcję Lopp zaprojektowaną dla Noti przez Bartłomieja Pawlaka i Łukasza Stawarskiego.

Lopp to trzy odsłony wzorniczej oazy dla samodzielnej pracy, koncentracji, porannego szykowania do wyjścia czy wieczornego tworzenia. Kolekcja składa się z biurka, sekretarzyka i toaletki. Meble wykonane zostały z litego drewna. Ich szlachetny wygląd i minimalistyczny design są uniwersalne. Bez problemu wpiszą się one w rozmaite projekty wnętrz: biura, domowego gabinetu, korytarza czy sypialni.

Nogi mebli mocno przylegają do podłoża i zapewniają stabilność. Kolekcja dostępna jest w dwóch wymiarach blatu - 100 i 140 cm, co daje swobodę wyboru w zależności od charakteru pomieszczenia. Każdy element kolekcji zawiera szufladę na dokumenty, tablet czy drobiazgi. Sekretarzyk i toaletka mają wbudowane dodatkowe pomocniki na akcesoria. Toaletka dostępna jest wraz z lusterkiem o regulowanym mechanizmie pochylenia i możliwością obrotu.

lopp_designalive (1)

lopp_designalive (2)

lopp_designalive (3)

lopp_designalive (4)