Ahrend: Lekkie, regulowane krzesło

| MAC


30 maja 2011 | Rzeczy

Marka Ahrend na tegorocznej edycji Salone Internazionale del Mobile zaprezentowała krzesło Ahrendt 380, zaprojektowane przez Ineke Hans. Siedzisko powstało z tworzywa pochodzącego z recyklingu oraz tworzyw które mogą ponownie zostać wykorzystane.

Marka Ahrend na tegorocznej edycji Salone Internazionale del Mobile zaprezentowała krzesło Ahrendt 380, zaprojektowane przez Ineke Hans. Siedzisko powstało z tworzywa pochodzącego z recyklingu oraz tworzyw które mogą ponownie zostać wykorzystane.

Holenderska marka postanowiła stworzyć krzesło, które mogłoby być wykorzystywane w różnych przestrzeniach i środowiskach: zarówno w salach konferencyjnych, ale także w restauracjach, pubach, barach a także w domu czy ogrodzie. Zaprojektowała je designerka związana z firmą od 1998 roku, nawiązując do najlepszych tradycji znanej holenderskiej firmy: jej nowe krzesło nie tylko ma swój własny i niepowtarzalny charakter ale również jest niezwykle praktyczne i łatwe w użyciu.

– Wykorzystując najnowsze możliwości w zakresie materiałów i technologii, stworzyliśmy krzesło, które oferuje wysoki komfort i powstaje w dwóch wersjach: z podłokietnikami lub bez nich. Sprawdza się nie tylko w biurach, placówkach oświatowych czy ośrodkach opieki, ale również w nowoczesnym otoczeniu domowym – informuje ich holenderski producent.

Krzesło Ahrend 380 w całości powstało w tworzyw sztucznych, pochodzących z recyklingu oraz materiałów poddających się recyklingowi. Podłokietniki oraz oparcie są zawsze białe, natomiast możemy zdecydować się na któryś z dostępnych kolorów siedziska i nóg krzesła: biały, czarny oraz niebieski.

Krzesło jest nie tylko lekkie, ale również łatwo się składa, a samo oparcie jest odrębnym elementem, które można regulować. Ponadto mogą łączyć się w jeden ciąg, tworząc przestrzeń do siedzenia np. w salach konferencyjnych.

Więcej: www.ahrend.com

Powiązane artykuły:

Najpierw przesunięte, teraz odwołane. Targi w Mediolanie nie odbędą się w tym roku

Targi odwołane

Mediolan | 27 marca 2020

Targi w Mediolanie nie odbędą się w tym roku

Z powodu epidemii koronawirusa targi w Mediolanie przeniesione z kwietnia na czerwiec

Wirus nieufności

Mediolan | 26 lutego 2020

Targi w Mediolanie przeniesione z kwietnia na czerwiec

Organizatorzy zadowoleni z 58. edycji Salone del Mobile. – Potrafimy działać jeszcze lepiej – cieszy się prezes targów Claudio Luti

Potrafimy działać

Mediolan | 18 kwietnia 2019

Organizatorzy zadowoleni z 58. edycji Salone del Mobile [zdjęcia]

iSaloni 2019. Rok Leonarda da Vinci. Przewodnik po mediolańskim tygodniu designu

Rok Leonarda

Mediolan | 24 marca 2019

Mediolan oficjalnie Miastem Designu.

Szklany spektakl pełen bestii, antybohaterów i złośliwych stworzeń [zdjęcia]

Gabinet strachu

Mediolan | 17 maja 2018

Szklany spektakl pełen bestii i antybohaterów [zdjęcia]

Rekordowy Mediolan [zdjęcia]

Znów rekord

mediolan | 13 maja 2018

57. iSaloni sukcesem pod względem frekwencji i jakości relacji handlowych.