Konkurs: Wygraj naklejki ścienne Mimi’Lou

| MAC

7 kwietnia 2011 | Rzeczy

Mebelki i tekstylia z Pipi Langstrumpf, zabawne wieszaczki, lampy Muchomorki, świecące w nocy naklejki ścienne, kosze na zabawki. Te i wiele innych praktycznych i kolorowych akcesoriów do dekoracji pokoi dziecięcych można znaleźć w sklepie Zyrafyzszafy.pl. A już w czwartek naklejki do wygrania w naszym konkursie.

Mebelki i tekstylia z Pipi Langstrumpf, zabawne wieszaczki, lampy Muchomorki, świecące w nocy naklejki ścienne, kosze na zabawki. Te i wiele innych praktycznych i kolorowych akcesoriów do dekoracji pokoi dziecięcych można znaleźć w sklepie Zyrafyzszafy.pl. A już w czwartek naklejki do wygrania w naszym konkursie.

– Pomysł na sklep narodził się kiedy przyszedł czas na przeprowadzkę moich dzieci do ich własnego pokoju. Mieliśmy już „dorosłe” meble, a ja marzyłam o tym, by pokój był odpowiedni dla chłopca i dla dziewczynki. Wesoły, a przede wszystkim funkcjonalny. Szukałam niebanalnych dodatków, ale oprócz bardzo znanego szwedzkiego producenta zbyt dużego wyboru nie miałam. Dlatego zaczęłam szukać, szukać i szukać, a urządzanie pokoi stało się moją pasją – mówi Marta Wronowska, współwłaścicielka sklepu.

Nowe marki, dotychczas nieobecne w Polsce, współczesny, niebanalny design firm skandynawskich i francuskich to oferta nowego sklepu Żyrafy z Szafy. Właścicielki mają nadzieję, że będzie to coś więcej niż „fajne rzeczy do pokoi dziecięcych”. Że Żyrafy staną się miejscem inspiracji dla rodziców, oferując wyjątkowe przedmioty. – Gust dziecka już od najmłodszych lat kształtowany jest przez rodziców, to my wyrabiamy jego poczucie estetyki, pobudzamy jego wyobraźnię. Tym bardziej ważne jest czym otaczamy się my i nasze pociechy – mówi Paulina Matuszak, współwłaścicielka sklepu. Dlatego też pod adresem zyrafyzszafy.blogspot.com właścicielki prowadzą bloga pełnego inspirujących zdjęć pokoi dziecięcych z całego świata i mają nadzieję, że podobnie jak w sklepie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Uwaga konkurs! Wygraj naklejki ścienne francuskiej firmy Mimi’Lou
Już w czwartek do wygrania naklejki francuskiej firmy Mimi’lou, dostępne tylko w sklepie zyrafyzszafy.pl. Założycielka firmy Mimi’Lou – Miriam Derville otworzyła własne studio projektujące ilustracje dla dzieci. Z czasem jej rysunki i ilustracje zamieniły się w naklejki ścienne, a wkrótce potem znalazły się na tekstyliach, lampach i papeteriach i innych przedmiotach. W jej studiu zebrała się ekipa designerów, która zaczęła opracowywać kolekcje dla znanych marek wnętrzarskich i odzieżowych takich jak Habitat, Monoprix, Little Paul & Joe. Wszystkie produkty Mimi’Lou, zaczynając od naklejek, poprzez kolekcje tekstyliów, od papeterii do dekoracji witryn sklepowych łączą design z dziecięcymi emocjami. Wszystkie naklejki Mimi’lou mogą być umieszczane na gładkich powierzchniach: ścianach, meblach, oknach, lustrach. Naklejanie ich jest niezmiernie proste i z łatwością mogą być usuwane, nie zostawiając widocznych śladów.

Mamy do wygrania dwie naklejki: Wiosnę oraz Kurczaczka. Wartość nagród to 200 zł.

Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jedną z dwóch nagród, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się założycielka firmy Mimi’Lou? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 7 kwietnia pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako piąte i piętnaste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl, a także na profilu designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive).

Sponsorem konkursu jest sklep zyrafyzszafy.pl.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Odszedł Terence Conran, człowiek-legenda, bez którego nie byłoby Muzeum Designu w Londynie

Brytyjska legenda

Londyn | 13 września 2020

Terence Conran (4 października 1931 – 12 września 2020)