ZNANI GRAFICY W OGNIU PYTAŃ

ŁUKASZ POTOCKI

WARSZAWA 24.6.2014

DESIGN LUDZIE RZECZY

Podobno większą sztuką jest zadać istotne pytanie, niż uzyskać na nie dobrą odpowiedź,  ale w nowej książce Magdaleny Rolki "Praktyczny Poradnik Młodego Projektanta" znajdziemy zarówno ważne pytania, jak i ciekawe odpowiedzi.

Autorka przeprowadza wywiady z wybitnymi, polskimi projektantami graficznymi, w których porusza praktycznie wszystkie aspekty tego zawodu. Padają ogólne pytania o cel, źródło inspiracji, upodobania, ale jednocześnie w książce znajdziemy praktyczne rady na temat prowadzenia własnego studia projektowego i pracy freelancera. Książka powstała z myślą o aspirujących projektantach graficznych, których czeka trudny moment debiutu na rynku, jednak dzięki niespotykanej otwartości i autentyczności rozmówców jest to fascynująca lektura dla każdego, kto chciałby poznać ten zawód od przysłowiowej kuchni.

"Praktyczny Poradnik Młodego Projektanta" Magdaleny Rolki to druga książka w serii Najlepsze Dyplomy Projektowe. W zeszłym roku w tej serii ukazały się "Śląskie Mity" Ewy Kucharskiej i Marka Jagielskiego. Książki dostępne na www.brambla.com i w najlepszych księgarniach. Cena 44 zł.

poradnik