WYGRAJ ZAPROSZENIE NA GALĘ DESIGN ALIVE AWARDS 2012 W WARSZAWIE!

RED

WARSZAWA 31.10.2012

DESIGN STYL ŻYCIA WYDARZENIA

15 listopada w domu handlowym Mysia 3 w Warszawie odbędzie się gala pierwszej edycji Design Alive Awards, na której poznamy animatora, stratega i kreatora w designie 2012 roku. Będzie też okazja aby wysłuchać wykładu "Świadomi liderzy zmian" znanej w świecie trendwatcherki Zuzanny Skalskiej. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Aby wziąć udział konkursie i wygrać zaproszenie, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Kto jest projektantem statuetek Design Alive Awards? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w środę 31 października pomiędzy godz. 10.00 a 11.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako trzecie, dwudzieste ósme i pięćdziesiąte pierwsze (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym w portalu DesignAlive.pl. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Lista nominowanych oraz więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na: www.designalive.pl/awards

MECENAS
Jabłko Kontrolowane

PARTNERZY STRATEGICZNI
Concordia Design
Mysia 3
Zieta Prozessdesign

PARTNERZY
Schattdecor
Lamy
Leica
Absolut

PATRON GŁÓWNY
ThinkTank

PATRONI MEDIALNI
RMF Classic
Zwierciadło
zwierciadlo.pl

Design Alive Awards 2012 to pierwsze w Polsce nagrody przyznawane za oryginalną i kreatywną umiejętność odpowiadania na potrzeby współczesnego człowieka.