Synonim innowacji, kunsztu i pasji

Kasthall to synonim innowacji, kunsztu i pasji. Ta szwedzka marka przekształca wizje w rozwiązania projektowe; ich dywany i pokrycia tekstylne są tworzone dla różnych typów klientów i przestrzeni: od rezydencji, jachtów po nowoczesne biura, butikowe hotele i szwedzki zamek królewski.

Składowe ich prac, to wysoka wiedza i kunszt, najlepsze na świecie naturalne surowce i doskonałe zrozumienie projektu. Firma posiada własne studio projektowe, gdzie przekształca się wizje w idealne rozwiązanie projektowe, gdzie powstają całkowicie spersonalizowane rozwiązania, czy to dotyczące materiału tekstylnego, niekonwencjonalnego kształtu, czy też koloru. Każde ich działanie oparte jest na szacunku dla środowiska naturalnego.

Ostatnia kolekcja Grönska, zaprojektowana przez Ilse Crawfords to hołd dla życia, kolorów, wzorów i faktur szwedzkiego krajobrazu, jak i dla zaspokojenia pragnienia, aby wprowadzić więcej zieleni do wnętrz. Składa się z trzech tkanych dywanów, Fåra, Glänta i Ęngmark, a także ręcznie tkanych dywanów Täppa i Åker. Crawford i jej zespół, we współpracy z Kasthall Design Studio, przetestowali różne techniki tkania po to, aby odzwierciedlić rytm, nieregularność i różnorodne tonacje zmieniającego się wraz z upływem pór roku krajobrazu.

Wiącej na: www.kasthall.com

no images were found

Powiązane artykuły:

Z tęsknoty za swoim miejscem. Nowy dom „DA”

Nowy dom "DA"

Bielsko-Biała | 23 grudnia 2018

Zapraszamy do naszej nowej redakcji.