PUFA JAK MALOWANIE

MAC

25.2.2011

RZECZY

Protein Design stworzyła nową kolekcję pufów, inspirowanych sztuką ludową. Baba - bo taką nazwę nosi nowy produkt studia, jest dostępny aż w 16 różnych rodzajach pokrowców.

Zapewne nie wszyscy użytkownicy zdecydują się na zakup całej kolekcji, bo przecież trudno byłoby pomieścić, nawet w dużym domu, aż 16 nowych siedzisk. Stąd też jedyny poważny problem - problem wyboru.

Reszta już jest czystą przyjemnością - każdy z rodzajów Baby jest ozdobiony polskim wzorem ludowym, nawiązującym do tradycyjnych barwnych przedstawień postaci antropomorficznych czy też rzeczy i zjawisk związanych z ludową codziennością.

Nowe pufy są wykonane w części korpusowej ze sklejki oraz płyty mdf, z kolei nogi są toczone w drewnie a następnie lakierowane. Tkanina obiciowa w całości jest wykonana z poliesteru. Babę zaprojektowała Katarzyna Herman-Janiec.

Baba jest wykonana w rozmiarze: 45x35x40 cm. Kosztuje ok. 600 zł, można ją kupić w sklepach internetowych bądź też za pośrednictwem studia Protein Design (www.proteindesign.pl).

Baba zaprojektowana przez Protein Design nawiązuje do sztuki ludowej. fot. Materiały prasowe

Każdy z rodzajów Baby jest ozdobiony polskim wzorem ludowym, nawiązującym do tradycyjnych barwnych przedstawień. fot. Materiały prasowe