PIERWSZY W POLSCE BAR Z AKTYWNOŚCIAMI

WARSZAWA 27.10.2019

ARCHITEKTURA MIEJSCA

Twórcy Hangaru 646 z nową inicjatywą w samym centrum Warszawy. Przy Placu Trzech Krzyży powstają Zagrywki

Zagrywki to aż 1500 metrów kwadratowych w budynku przy Nowym Świecie 4a, między placem Trzech Krzyży, a rondem de Gaulle’a. Kolorowe wnętrze zaprojektowało studio MFRMGR. Główną ozdobą będą tutaj przestrzenne konstrukcje z siatki, przebijające się przez trzy piętra lokalu i doskonale widoczne z ulicy przez jego szklaną elewację.

– Przez ostatnie lata podróżowaliśmy w poszukiwaniu popularnych barowych atrakcji, które chcielibyśmy przywieźć do Polski. Tak powstał pomysł na Zagrywki, czyli nasze nowe miejsce - mówi Igor Konefał, współtwórca Hangarów 646 i Zagrywek. Z Japonii przywieźliśmy pomysł na zautomatyzowane pokoje karaoke z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów, ze Stanów pomysł na stoły do beer ponga i skeeballe, z Anglii na shufflebardy, a podczas wszystkich podróży zbieraliśmy pomysły na crazy golfa, czyli szaloną odmianę minigolfa, która będzie największą atrakcją lokalu! To i tak tylko część aktywności, bo znajdzie się ich tu aż 9 rodzajów  - dodaje Igor.

Oczywiście Zagrywki to również dwa bary. Wieczorami będą serwowane tutaj drinki, a w ciągu dnia wyciskane soki. Miejsce będzie działać w dwóch odsłonach: dziennej – dostępnej dla wszystkich i wieczornej dla osób pełnoletnich.

Zagrywki to jedna z największych inwestycji w segmencie rozrywkowym w stolicy. Miejsce otworzy się pod koniec roku, ale już teraz można je obserwować na Instagramie @zagrywkibar i Facebooku fb.com/zagrywkibar

Projekt wnętrz: MFRMGR
Projekt oświetlenia: Kama Wybieralska
Identyfikacja graficzna: Dmowski&Co.

zagrywki_designalive - 1

zagrywki_designalive - 2

zagrywki_designalive - 7

zagrywki_designalive - 6

zagrywki_designalive - 5

zagrywki_designalive - 4

zagrywki_designalive - 3