MYDŁA Z MOKOTOWSKIEJ

TEKST: ALICJA WASILKOWSKA, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

WARSZAWA 27.12.2018

DESIGN MIEJSCA RZECZY STYL ŻYCIA

Kultowej polskiej marki naturalnych kosmetyków Yope przedstawiać specjalnie nie trzeba. Karolina Kuklińska-Kosowicz i Paweł Kosowicz tworzą produkty świetnej jakości, łagodne dla skóry, naturalne, oryginalne i pięknie pachnące, w doskonale zaprojektowanych, nowoczesnych opakowaniach opatrzonych etykietami (autorstwa Pawła Piotra Przybyła) ze zwierzakami w rolach głównych.

Teraz Yope zaprasza do swojego pierwszego stacjonarnego butiku, zaprojektowanego tak, aby stanowił idealną przestrzeń do odkrywania i testowania szerokiej gamy kosmetyków. Na elewacji od razu dostrzec można charakterystyczne grafiki Pawła Piotra Przybyła. Wnętrze zachęca pastelowymi odcieniami różu, zieleni, błękitu i  dobrymi kosmetykami. Wystrój stanowią kolorowe pufy i półki w geometrycznych kształtach pełne dobrze znanych specyfików. Są tu stanowiska do testowania produktów do pielęgnacji skóry oraz... punkt refillu –  dowód na to, że Yope nieustannie szuka ekologicznych rozwiązań, a teraz robi krok w kierunku ograniczenia zużycia plastikowych opakowań.

W butiku Yope przy Mokotowskiej można znaleźć nie tylko kultowe kremy do rąk, balsamy, żele do kąpieli czy szampony i odżywki, ale także mydła dla dzieci w uroczych opakowaniach, pachnące świece oraz roślinne płyny do czyszczenia domu.

Więcej na: www.yope.me