MILANO PREVIEW: ALESSI NA OCZY I RĘKĘ

MAW


MEDIOLAN 8.4.2013

DESIGN LUDZIE RZECZY WYDARZENIA

Alessi w trakcie 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia) wśród nowości zaprezentuje okulary oraz zegarki.

Marka Alessi przez lata znana jako producent akcesoriów, jak sztućce, wyciskarki czy korkociągi od pewnego czasu rozszerza swoją ofertę. W ostatnich miesiącach powiększyła się m.in. innymi o biżuterię czy fotele. Podczas tegorocznej edycji iSaloni marka zaprezentuje m.in. okulary oraz zegarki. Za pierwszy z tych projektów pod nazwą Kompas odpowiada Frederic Gooris. Okulary inaugurują nową kolekcję Alessieyes, powstającą wspólnie z 101 Studio Limited.

Firma zaprezentuje także nową kolekcję zegarków, stworzonych przez Marcela Wandersa, a także nowe wersje znanych już wzorów, zrealizowanych wcześniej przez Alessandro Mendiniego i Archille Castiglioniego. Zegarki powstały dla kolekcji Alessiwatches.

Więcej: www.alessi.com

Milano Preview - to cykl "Design Alive", w którym zapowiadamy nowości, jakie w kwietniu pojawią się na największych targach designu na świecie oraz podczas imprez towarzyszących 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia).

Marka Alessi na iSaloni zaprezentuje m.in. nową kolekcję zegarków, stworzonych przez Marcela Wandersa. fot. Materiały prasowe

Alessieyes - nowa kolekcja okularów włoskiego producenta. fot. Materiały prasowe