ŁOŚ WYSTĘPUJE NA POMORZU

MM

1.3.2011

RZECZY

Działająca na Pomorzu grupa projektowa Tabanda, znana m.in. z lamp "Stołowo" czy stołka "Falon", wprowadza na rynek nowy produkt - to stolik kawowy "Łoś".

O Tabandzie ostatnio mówi się w samych superlatywach - to właśnie trójka projektantów: Małgorzata Malinowska, Filip Ludka i Tomasz Kempa przywracają dawny blask sklejce - jeszcze w czasach PRL mało szanowanemu materiałowi, a obecnie wracającemu do łask i stającemu się znów modnym. Właśnie ten materiał jest głównym obszarem poszukiwań młodych projektantów, absolwentów wydziału architektury na Politechnice Gdańskiej.

W projektach Tabandy rządzi sklejka, i ten surowiec grupa wykorzystała w najnowszej propozycji, czyli stoliku kawowym "Łoś". Stolik przyjmuje organiczne kształty, i wykonany ze sklejki brzozowej oraz powtarzających się modułów kształtem nawiązuje do poroża łosia właśnie.

Blat w stoliku jest wykonany ze szkła. - Dzięki organicznej, a zarazem czystej formie stolik ten doskonale pasuje do każdego wnętrza - przyznają projektanci.

Stolik można kupić za pośrednictwem stron internetowych, zarówno grupy projektowej (www.tabanda.pl) jak i współpracujących z nią sklepów.

Za "Łosia" zapłacimy 3000 zł.

Stolik kawowy "Łoś" to najnowszy produkt pomorskiej grupy Tabanda. fot. ARC

Za "Łosia" zapłacimy 3000 zł.