ŁÓDŹ: WYJĄTKOWA GALERIA SZTUKI UŻYTKOWEJ

TEKST SPONSOROWANY

30.3.2011

MIEJSCA

Akademia Architektury to wyjątkowa galeria sztuki użytkowej znajdująca się w Łodzi, oferująca meble i oświetlenie największych na świecie projektantów i architektów.

Ekspozycję stanowią nowoczesne  meble oraz oświetlenie, jak i  klasyki światowego designu. Jesteśmy partnerami takich marek jak Softline, który jest wiodącym producentem innowacyjnych i funkcjonalnych mebli zaprojektowanych w skandynawskim stylu. Oferta obejmuje głównie sofy, ale znajdziemy w niej również fotele, pufy i stoliki. Firma kładzie bardzo duży nacisk na udoskonalenie materiałów obiciowych, których oferta jest niezmiernie bogata. Duński Softline, to firma której przyświeca cel tworzenia mebli nowoczesnych, w których będziemy czuć się komfortowo.

Inną firmą jest Bonaldo. Jest to renomowana włoska firma meblowa, specjalizująca się od lat w produkcji najwyższej jakości mebli i dodatków do wnętrz. Bonaldo to doskonała jakość, elegancja i oryginalność.

Inne marki oferowane w Akademii Architektury to Kartell, Casamania, Vitra, Fiam, Foscarini, Artemide, Fabbian, Alivar, Ingo Maurer…

Współpracujemy ze studiami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, obsługując zarówno projekty klientów indywidualnych jak i firm.

Zapraszamy. Show room Akademii Architektury mieści się przy ul. Łąkowej 11, 90-562 Łódź, tel. 42-634-93-86 , kom. 505-160-677, 695-960-597, e-mail: projekt@akademiaarchitektury.pl akademia@akademiaarchitektury.pl

Więcej: www.akademiaarchitektury.pl

Show room Akademii Architektury mieści się przy ul. Łąkowej 11 w Łodzi.

Ekspozycję Akademii Architektury stanowią nowoczesne  meble oraz oświetlenie, jak i  klasyki światowego designu.

Firma współpracuje ze studiami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, obsługując zarówno projekty klientów indywidualnych jak i firm.