Łódź: Wyjątkowa galeria sztuki użytkowej

| TEKST SPONSOROWANY

30 marca 2011 | Miejsca

Akademia Architektury to wyjątkowa galeria sztuki użytkowej znajdująca się w Łodzi, oferująca meble i oświetlenie największych na świecie projektantów i architektów.

Akademia Architektury to wyjątkowa galeria sztuki użytkowej znajdująca się w Łodzi, oferująca meble i oświetlenie największych na świecie projektantów i architektów.

Ekspozycję stanowią nowoczesne  meble oraz oświetlenie, jak i  klasyki światowego designu. Jesteśmy partnerami takich marek jak Softline, który jest wiodącym producentem innowacyjnych i funkcjonalnych mebli zaprojektowanych w skandynawskim stylu. Oferta obejmuje głównie sofy, ale znajdziemy w niej również fotele, pufy i stoliki. Firma kładzie bardzo duży nacisk na udoskonalenie materiałów obiciowych, których oferta jest niezmiernie bogata. Duński Softline, to firma której przyświeca cel tworzenia mebli nowoczesnych, w których będziemy czuć się komfortowo.

Inną firmą jest Bonaldo. Jest to renomowana włoska firma meblowa, specjalizująca się od lat w produkcji najwyższej jakości mebli i dodatków do wnętrz. Bonaldo to doskonała jakość, elegancja i oryginalność.

Inne marki oferowane w Akademii Architektury to Kartell, Casamania, Vitra, Fiam, Foscarini, Artemide, Fabbian, Alivar, Ingo Maurer…

Współpracujemy ze studiami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, obsługując zarówno projekty klientów indywidualnych jak i firm.

Zapraszamy. Show room Akademii Architektury mieści się przy ul. Łąkowej 11, 90-562 Łódź, tel. 42-634-93-86 , kom. 505-160-677, 695-960-597, e-mail: projekt@akademiaarchitektury.pl akademia@akademiaarchitektury.pl

Więcej: www.akademiaarchitektury.pl

Powiązane artykuły:

Virgil Abloh w duecie z marką Vitra zaprezentował ekscytującą wizję przyszłości

Mieszkania jutra

Weil am Rhein | 21 lipca 2020

Wizja duetu Vitra x Virgil Abloh nie każdemu przypadnie do gustu

Fascynująca filmowa opowieść o ikonach meblarstwa. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Ocean krzeseł

Weil am Rhein | 12 maja 2020

Fascynująca filmowa opowieść o ikonach meblarstwa

Na kawę z tajemnicą

Szykier

Łódź | 16 marca 2020

Wyjątkowa historia kawiarni z neorenesansowej kamienicy

Kartell dla planety

Kartell dla planety

poznań | 18 lipca 2019

Kolekcja Smart wood otwiera nowy rozdział w historii Kartella.

Vitra po raz pierwszy wprowadza do produkcji oryginalne Radio Eames

Radio Eames

Weil am Rhein | 31 stycznia 2019

Vitra po raz pierwszy wprowadza do produkcji oryginalne Radio Eames.