LIVING IN CONTRASTS, TASTE OF INSPIRATIONS

TEKST PROMOCYJNY

GRAJEWO 15.10.2013

DESIGN STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Rok po premierze wraca na Łódź Design Festival “Brzoza POLSKA!” - tym razem jako baza wspólnego projektu firm Interprint, Pfleiderer i WFM Kuchnie (Grupa Szynaka). Centralnym punktem ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" jest projekt kuchni udowadniający, że kontrastowe, z pozoru zaskakujące zestawienia, tak popularne we współczesnej sztuce kulinarnej, sprawdzają się również w kuchennych wnętrzach. Połączenie dekorów drewnopodobnych, jednobarwnych i fantazyjnych pozwala stworzyć inspirujące meble kuchenne.Rok po premierze wraca na Łódź Design Festival “Brzoza POLSKA!” - tym razem jako baza wspólnego projektu firm Interprint, Pfleiderer i WFM Kuchnie (Grupa Szynaka). Centralnym punktem ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" jest projekt kuchni udowadniający, że kontrastowe, z pozoru zaskakujące zestawienia, tak popularne we współczesnej sztuce kulinarnej, sprawdzają się również w kuchennych wnętrzach. Połączenie dekorów drewnopodobnych, jednobarwnych i fantazyjnych pozwala stworzyć inspirujące meble kuchenne. Taki właśnie efekt daje zestawienie Brzozy Ojców, Zieleni Ojców i Kory Ojców.

"Brzoza POLSKA!" to koncepcja inspirowana Naturą, a Natura nie boi się różnorodności, bogactwa kolorów i wzorów. Chcemy poprzez projekt kuchni zrealizowany wspólnie z Interprint i WFM Kuchnie udowodnić, że takie podejście do kreowania wnętrz i mebli pomaga, nawet w przypadku nowoczesnych i minimalistycznych form, stworzyć przyjazne, ciekawe i relaksujące otoczenie. Chcemy pokazać, że łącząc i miksując dekory można uzyskać znakomite efekty" - wyjaśnia Małgorzata Barańska z Pfleiderer. "Tak jak łączenie różnych smaków daje wyrafinowane potrawy, tak łączenie różnych wzorów i barw może być kluczem do stworzenia efektownego projektu.”

Ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" towarzyszyć będą pokazy kulinarne przygotowane przez mistrzów kuchni z renomowanej łódzkiej restauracji Street Art Deluxe. Pokazy te będą odbywały się 18, 19, 20, 25 i 26 października w godz. 12.30 i 15.00.

Podczas festiwalowych weekendów do dyspozycji uczestników festiwalu będą także przedstawiciele firm dedykowani do kontaktów z architektami i projektantami - chętnie przekażą zainteresowanym wszelkie niezbędne materiały lub udzielą informacji o ofercie firm.

Więcej: www.pfleiderer.pl