Autorem flakonu dla perfum Zoom-Zoom jest Jan Maciej Kochański. fot. Materiały prasowe

KWIATOWO-OWOCOWA HARMONIA ZOOM-ZOOM

ŁP

6.12.2011

RZECZY

Perfumy dla kobiet i woda toaletowa dla mężczyzn w limitowanej, kolekcjonerskiej edycji, już 15 grudnia trafią na półki Douglas House of Beauty w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Zapach wykreowała Kayah wraz z przedstawicielami Mazda Motor Poland oraz perfumiarzem Moniką Kaletą. Autorem projektu flakonu dla perfum Zoom-Zoom jest Jan Maciej Kochański, zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Poczuj radość tworzenia", produkcją zaś zajęła się firma Krosno.

Kompozycje zapachowe perfum Zoom-Zoom pełne są świeżości i lekkości. Zarówno kobiecy, jak i męski zapach łączą w sobie kwiatowe "nuty serca". Kwiatowo-owocową harmonię w obu zapachach dopełniają nie tylko zmysłowe i eleganckie akcenty takie jak piżmo, sandał, wanilia czy ambra, ale także feromony.

Autorem flakonu dla perfum Zoom-Zoom w obu wersjach jest Jan Maciej Kochański, zdobywca nagrody Grand Prix w ogólnopolskim konkursie "Poczuj radość tworzenia" organizowanego przez Mazda Motor Poland. Kochański jest absolwentem warszawskiej ASP na wydziale Architektury Wnętrz, laureatem stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2007-2008). Jego dotychczasowe prace były już kilkakrotnie wyróżniane, nagradzane i wystawiane. W 2010 roku otrzymał wyróżnienie w konkursie "Young Design" Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, a także brał udział w wystawie zbiorowej organizowanej przez Łódź Art Center na targach designu w Lipsku.

Więcej: www.mazdadesign.pl