KONTAKT

Redakcja

ul. Rynek 10/6
43-300 Bielsko-Biała
e-mail: redakcja@designalive.pl

Reklama

e-mail: reklama@designalive.pl

Zespół

Ewa
Ewa Trzcionka

redaktor naczelna
e.trzcionka@designalive.pl
wt
Wojciech Trzcionka

managing director
w.trzcionka@designalive.pl
k_iwona
Iwona Gach

dyrektor ds. finansów i administracji
i.gach@designalive.pl
k_bartek
Bartłomiej Witkowski

dyrektor artystyczny
b.witkowski@designalive.pl
Dorota_fota_www
Dorota Łaski

redaktor prowadząca portal
d.laski@designalive.pl
k_mirek
Mirek Kraczkowski

international sales
mirekdesignalive@gmail.com
k_eliza
Eliza Ziemińska

publicystka
e.zieminska@designalive.pl

Felietoniści i autorzy:

Katarzyna Andrzejczyk-Briks, Magdalena Bączyk, Monika Brauntsch, Anna Czajkowska, Anna Demska, Adam Domański, Michalina Domoń, Leszek Jańczak, Justyna Szczygieł, Julia Karczewska, Agata Kiedrowicz, Małgorzata Knobloch, Megi Malinowska, Gosia Sobiczewska, Dorota Stępniak, Marek Swoboda,  Marek Warchoł

Wydawca

Presso sp. z o.o.
ul. Rynek 10/6
43-300 Bielsko-Biała
NIP 548 260 62 28
KRS 0000344364
Nr konta 59116022020000000153175837
Kapitał zakładowy opłacony w całości: 50.000 zł
e-mail: presso@designalive.pl