KONTAKT

Redakcja

ul. Zdrojowa 238
43-384 Jaworze
woj. śląskie
e-mail: redakcja@designalive.pl

Reklama

e-mail: reklama@designalive.pl
tel. 0048 602-57-16-37

Zespół

Ewa
Ewa Trzcionka

redaktor naczelna
e.trzcionka@designalive.pl
tel. 0048 669-06-46-69
wt
Wojciech Trzcionka

dyrektor sprzedaży i marketingu
w.trzcionka@designalive.pl
tel. 0048 602-57-16-37
k_iwona
Iwona Gach

dyrektor ds. finansów i administracji
i.gach@designalive.pl
tel. 0048 602-15-78-57
k_bartek
Bartłomiej Witkowski

dyrektor artystyczny
b.witkowski@designalive.pl
tel. 0048 695-55-76-67
Julia Cieszko
Julia Cieszko

zastępca redaktor naczelnej
j.cieszko@designalive.pl
tel. 0048 794-74-76-78

Magdalena Krelińska

dział reklamy
m.krelinska@designalive.pl
tel. 0048 514-29-76-57
k_mirek
Mirek Kraczkowski

international sales
mirekdesignalive@gmail.com
marek_swoboda
Marek Swoboda

fotograf
swobo@post.pl
tel. 0048 732-91-56-63
k_eliza
Eliza Ziemińska

publicystka
e.zieminska@designalive.pl
k_mariusz
Mariusz Gruszka

fotograf
mariusz@ultrabrand.pl

Stali współpracownicy

Dariusz Stańczuk, RMF Classic
Marek Warchoł
Sylwia Chrapek
Alicja Woźniakowska-Woźniak

Wydawca

Presso sp. z o.o.
ul. Zdrojowa 238
43-384 Jaworze
woj. śląskie
NIP 548 260 62 28
KRS 0000344364
Nr konta 59116022020000000153175837
Kapitał zakładowy opłacony w całości: 50.000 zł
e-mail: presso@designalive.pl