KONTAKT

Redakcja

ul. Rynek 10/6
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
e-mail: redakcja@designalive.pl

Reklama

e-mail: reklama@designalive.pl
tel. 0048 602-57-16-37

Zespół

Ewa
Ewa Trzcionka

redaktor naczelna
e.trzcionka@designalive.pl
tel. 0048 669-06-46-69
wt
Wojciech Trzcionka

dyrektor sprzedaży i marketingu
w.trzcionka@designalive.pl
tel. 0048 602-57-16-37
k_iwona
Iwona Gach

dyrektor ds. finansów i administracji
i.gach@designalive.pl
tel. 0048 602-15-78-57
k_bartek
Bartłomiej Witkowski

dyrektor artystyczny
b.witkowski@designalive.pl
tel. 0048 695-55-76-67
Julia Cieszko
Julia Cieszko

zastępca redaktor naczelnej
j.cieszko@designalive.pl

Alicja Wasilkowska

redaktor prowadząca
a.wasilkowska@designalive.pl

Magdalena Krelińska

dział reklamy
m.krelinska@designalive.pl
tel. 0048 514-29-76-57
k_mirek
Mirek Kraczkowski

international sales
mirekdesignalive@gmail.com
marek_swoboda
Marek Swoboda

fotograf
swobo@post.pl
tel. 0048 732-91-56-63
k_eliza
Eliza Ziemińska

publicystka
e.zieminska@designalive.pl
k_mariusz
Mariusz Gruszka

fotograf
mariusz@ultrabrand.pl

Felietoniści i autorzy:

Katarzyna Andrzejczyk-Briks, Magdalena Bączyk, Monika Brauntsch, Anna Czajkowska, Anna Demska, Adam Domański, Michalina Domoń, Leszek Jańczak, Justyna Szczygieł, Julia Karczewska, Agata Kiedrowicz, Małgorzata Knobloch, Megi Malinowska, Gosia Sobiczewska, Dorota Stępniak, Marek Swoboda, Wojciech Trzcionka, Marek Warchoł

Wydawca

Presso sp. z o.o.
ul. Rynek 10/6
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
NIP 548 260 62 28
KRS 0000344364
Nr konta 59116022020000000153175837
Kapitał zakładowy opłacony w całości: 50.000 zł
e-mail: presso@designalive.pl