GRZEJNIK LEKKI JAK PIÓRKO

ER

WARSZAWA 14.1.2013

DESIGN RZECZY

Folio to najnowszy i najcieńszy grzejnik firmy Runtal. Zupełnie płaski korpus, idealnie zamknięta powierzchnia i delikatnie taliowany kształt - grzejnik  zachwyca swoją nadzwyczaj lekką, jakby unoszącą się formą.

Zaprojektowanie tego zredukowanego do jedynie 16 mm grzejnika możliwe było dopiero dzięki opracowaniu nowego rodzaju elementoów konstrukcyjnych. Rzucający się w oczy płaski kształt grzejnika Folio to wynik innowacji w technologii ogrzewania. W zależności od materiału i koloru grzejnik ten wkomponowuje się harmonijnie w wykończenie wnętrza. Eleganckie powierzchnie wykonane z dębu, wenge, szlachetnego hebanu makasarskiego czy też aluminium anodowanego pozwalają rozpływać się ciepłu w pomieszczeniu w sposób bardzo wydajny.

Runtal Folio dostępny jest również w dwóch wersjach łazienkowych: belt i corner; z jednym lub dwoma wieszakami na ręczniki.

Cena: od 5560 zł. Więcej na www.TechnikaDesign.pl

Zaprojektowanie tego zredukowanego do jedynie 16 mm grzejnika możliwe było dopiero dzięki opracowaniu nowego rodzaju elementów konstrukcyjnych. fot. Materiały prasowe

Runtal Folio kosztuje od 5560 zł. fot. Materiały prasowe